Koncerte „Kultūros spalvų paletė“ – Vilniaus regiono kultūros centro kolektyvai

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. gruodžio 12 d. 18 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) vyks Vilniaus miesto savivaldybės kultūros centrų koncertas „Kultūros spalvų paletė“.
 
Jame dalyvaus mėgėjų meno kolektyvai iš Vilniaus mokytojų namų, Grigiškių, Kirtimų, Trakų Vokės, Naujosios Vilnios ir Vilniaus regiono kultūros centrų. Pastarajam kultūros centrui renginyje atstovaus trys menų studijos: folkloro ansamblis „Jorė“, lenkų dainų ir šokių kolektyvas „Vilija“ bei žydų dainų ir šokių ansamblis „Fajerlech“.
 
Senąsias kultūros tradicijas puoselėjantis folkloro ansamblis „Jorė“, kurio programoje yra visų Lietuvos regionų dainos ir šokiai, koncerte pristatys populiarųjį, neseniai įtrauktą į repertuarą, tapytojo A. Skačkausko romansą „Anzelmutė“. Ansamblio atliekamą muzikinę kompoziciją papildys greiti fokstroto šokių žingsnelai.
 
55-ąjį jubiliejų švenčiantis lenkų dainų ir šokių ansamblis „Vilija“ renginyje pristatys nuotaikingą Žešuvo regiono siuitą. Pasirodymo metu bus atliekamos dainos ir šokiai iš auksinio „Vilijos“ repertuaro, kurių choreografiją sukūrė ilgametė ansamblio choreografė – Z. Gulevič. Daugiau nei šimtą narių turintis ansamblis į koncertą deleguos pagrindines šokių ir vokalo grupes.
 
Žydų dainų ir šokių ansamblis „Fajerlech“ pristatys programą, kurios tema – Šabatas. Teatralizuotame pasirodyme, sudarytame iš dviejų dalių – „Zmires“ ir „Agute voch“ pasirodys geriausios šokių ir profesionaliausios vokalo grupės, kurios atskleis šios religinės šventės subtilybes – dvasines ir kultūrines tradicijas.
 
Parengė: Vilniaus regiono kultūros centras, tel.: 8 (5) 269 17 33, el. p.: vrkc@vrkc.lt
 
Nuotraukoje: Ansamblis „Vilija“, švenčiantis 55-erių metų jubiliejų

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra