Komisija priėjo prie išvados, kad po to, kai buvo inicijuota Lietuvos ir Rumunijos perviršinio deficito procedūra, jos ėmėsi veiksmingų priemonių

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Europos Komisija 2010 m. rugsėjo 21 d. įvertino Lietuvos ir Rumunijos veiksmus, kurių buvo imtasi atsižvelgiant į 2010 m. vasario 16 d. Tarybos rekomendacijas dėl jų valdžios sektoriaus deficito perviršio panaikinimo. Komisija priėjo prie išvados, kad šių valstybių narių valdžios institucijos rekomendacijų laikėsi.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/21092010_pervirsinis_deficitas_lt.htm

Skaitmeninė darbotvarkė. 5 mln. EUR vertės ES finansavimas senovinį šilko kelią verčiant itin sparčiu mokslinių tyrimų ir švietimo greitkeliu

Šiandien Europos Komisija padėjo padidinti interneto, kuriuo Centrinės Azijos regione (Kirgizijoje, Tadžikistane ir Turkmėnistane) naudojasi mokslininkai, pajėgumus. Centrinės Azijos mokslinių tyrimų ir švietimo tinklui (angl. CAREN) Komisija skyrė 5 mln. EUR, taigi senovinis šilko kelias paverstas moksliniams tyrimams ir švietimui skirtu XXI amžiaus spartaus interneto greitkeliu. Regiono mokslininkai, akademikai ir studentai dabar gali naudotis didelių pajėgumų interneto ryšiu ir turi neprilygstamų galimybių būti lyderiais tarptautinėje mokslinių tyrimų arenoje. Prie CAREN tinklo rengiasi prisijungti ir Kazachstanas bei Uzbekistanas, taigi jis sujungs daugiau negu pusę milijono vartotojų iš daugiau nei 500 universitetų ir mokslinių tyrimų centrų.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/21092010_skaitmenine_parama_lt.htm

Jaunieji reporteriai prieš skurdą. Komisija kviečia jaunuosius žurnalistus pasisakyti vystymosi klausimais

Europos Komisija skelbia konkursą „Jaunieji reporteriai prieš skurdą“. Ji kviečia visus ES valstybių narių žurnalistikos studentus siųsti reportažus vystymosi klausimais ir gauti teisę rengti reportažus apie gruodžio mėn. Briuselyje vyksiančias Europos vystymosi dienas. Konkurso nugalėtojai bus pakviesti apsilankyti vienoje iš Komisijos šalių partnerių Afrikoje. Konkursas skelbiamas vystomojo bendradarbiavimo politikai labai svarbią dieną – bus likę tik penkeri metai iki 2015 m. – nustatyto termino Tūkstantmečio vystymosi tikslams pasiekti. Visas pasaulis stebės rugsėjo 20–22 d. Niujorke vyksiantį Jungtinių Tautų aukščiausiojo lygio susitikimą, skirtą pažangai siekiant Tūkstantmečio vystymosi tikslų paspartinti.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/20092010_reporteriai_pries_skurda_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm   

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500  

Spaudos ir informacijos skyrius/Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje
Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, tel: +370 5 2313186,
fax: +370 5 2313192, www.europa.eu/lietuva

 

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra