Kokybiškos tekinimo staklės

Autorius: Data: 2017-11-27 , 16:39 Spausdinti

Kokybiškos tekinimo staklės

 

Tekinimo staklės – įrenginys, kurio pagalba galima kruopščiai, efektyviai ir greitai apdoroti įvairias konstrukcijas (medienos, metalo bei kitas), išgauti norimą jų formą ir pan. Be šio prietaiso sunkiai įsivaizduojamas darbas statybų sektoriuje bei kitur, kur dažnai reikia apdoroti įvairių rūšių konstrukcines medžiagas. Profesionalios ir kokybiškos tekinimo staklės pakankamai daug kainuoja, todėl jas įsigyti sau gali leisti tikrai ne kiekvienas žmogus. Dažniausiai jas perka įmonės arba privatūs asmenys, kurie savo kasdienėje veikloje negali be jų išsiversti.

Rinkoje galima rasti skirtingų gamintojų tekinimo staklių. Skiriasi jų kaina bei techninės savybės. Mes siūlome rinktis „Haas” tekinimo stakles, nes jos yra itin kokybiškos ir ilgaamžės. Šis įrenginys – geriausias pasirinkimas kainos bei kokybės atžvilgiu. Jų kaina atitinka kokybę. Galima drąsiai teigti, kad „Haas” tekinimo staklės – vienos iš geriausių rinkoje. Tad įsigykite jas ir atlikite jums reikalingus įvairių konstrukcijų apdirbimo darbus patogiai, saugiai bei negaišdami daug savo brangaus laiko. Juk šiuolaikinė technika yra skirta būtent tam, kad atliktumėte darbus ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

Išskirtinė „Haas” tekinimo staklių savybė – tvirtumas

Iš tiesų, gaminant šias stakles didelis dėmesys buvo skiriamas tam, kad jų našumas būtų kuo didesnis. Jų bazė sudaryta iš ketaus (tai yra anglies ir geležies lydinys). Kodėl „Haas” staklės negaminamos iš plieno, kaip daug kitų panašių įrenginių? Todėl, kad ketus žymiai geriau absorbuoja mechaninę energiją bei paverčia ją šiluma. Be to, ketus yra atsparus vibracijoms ir lenkimui. Nors ketus yra gana brangus metalas, tačiau anksčiau minėtos jo savybės lemia platų jo naudojimą įvairių įrenginių gamyboje.

Išskirtinė „Haas” tekinimo staklių našumas bei išskirtinis dizainas

Šių staklių kūrėjai paneigė vyravusią nuomonę, jog kokybiškos, tvirtos, ilgaamžės tekinimo staklės turi būti itin didelės bei sunkios. Svarbiausia – tinkamas masės paskirstymas įvairiose staklių dalyse. Todėl „Haas” tekinimui skirtas įrenginys yra kompaktiškas, modernaus dizaino bei užtikrinantis didelį darbo našumą. Modernus dizainas padeda išvengti trukdžių (nepageidaujamų vibracijų ir kt) bei užtikrina pakankamai glotnų apdorojamo metalo paviršių

„Haas” tekinimo staklės yra išmanios, modernios bei inovatyvios. Pavyzdžiui staklėse esančią ašį prilaikančią detalę galima valdyti specialia programėle, o įjungti patogiu jungtuku, kuris yra kojų lygyje. Toks valdymas leidžia stakles greitai sustabdyti. Taip pat šio modelio staklėse yra hidraulinis laikiklis, kuris apdorojamus metalus apsaugo nuo stiprios mašinos jėgos. Be to, „Haas” tekinimo staklės pasižymi pastovaus poilsio tiekimu, kuris padeda užtikrinti ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką bei tolygią velenų apkrovą.

Jeigu jums kyla klausimų, kokias tekinimo stakles pasirinkti, kreipkitės į UAB „Abplanalp Engineering“ komandą, kuri padės išsirinkti tekinimo stakles, tinkamiausias būtent jūsų poreikiams. Pasitikėkite profesionalais ir įsigysite kokybiškas stakles.

DAUGIAU APIE TEKINIMO STAKLES: http://abplanalp.lt/tekinimo-stakles/

Naujienos Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra