Kokybiška signalizacija – saugūs namai

Autorius: Data: 2017-05-03 , 13:51 Spausdinti

Kokybiška signalizacija – saugūs namai

Signalizacija

 

Kiekvienas pastatas, nesvarbu ar tai – gyvenamasis namas, komercinės paskirties statinys ar tiesiog išskirtinės architektūros ar kultūros paminklas, reikalauja kruopščios apsaugos ir priežiūros. Norite, kad kiekvienas statinys tarnautų ilgai, patikimai bei būtų apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų, nemalonių įsilaužimų bei dažnai su jais susijusių, daug nuostolių padarančių vagysčių? Šiais laikais įsilaužėliai sugeba sugalvoti pačių originaliausių būdų, kurie leidžia patekti į pačios įvairiausios paskirties pastatus. Dėl šios priežasties svarbu kruopščiai pasirūpinti kiekvieno statinio priežiūra bei saugumu.

Kokybiškai, patikimai bei profesionaliai įrengta signalizacija gali padėti išvengti minėtų nemalonumų. Juk kiekvienas iš mūsų namuose laikome gana brangius daiktus, kurių netekimas gali ne tik padaryti finansinių nuostolių, bet ir sukelti labai daug neigiamų emocijų. Taip pat įmonės turi daug reikšmingų dokumentų, o prekybos centrai – įvairiausios prabangos prekių. Grėsmės tyko prie kiekvienų durų, tačiau ne kiekvienos iš jų sugeba jas atlaikyti. Vis dėlto, tai padaryti gana nesudėtinga, jeigu namuose ar kitos paskirties pastatuose yra įrengtos net į menkiausius pažeidimus reaguojančios apsaugos sistemos.

Kaip išsirinkti?

Norint padaryti patį tinkamiausią sprendimą, kuris padėtų užtikrinti profesionalią ir patikimą apsaugą, vertėtų atsižvelgti į:

  • Patalpų paskirtį. Skirtingos patalpos – skirtos skirtingų daiktų saugojimui. Be to, kiekvienas statinys skiriasi savo dydžiu, išplanavimu, techninėmis galimybėmis. Pavyzdžiui, apsaugoti labai didelį ar kelių aukštų pastatą, yra daug sudėtingiau nei įprastiniu išplanavimu pasižymintį butą. Taip pat vienaip sistemos yra įrengiamos komercinės paskirties pastatuose, o kitaip – gyvenamuosiuose būstuose.
  • Skirtingą reagavimą. Priklausomai nuo kiekvieno pastato savininko poreikių, specialūs sistemų įrenginiai gali reaguoti į skirtingus pokyčius. Vieni iš jų pradeda siųsti įspėjamuosius signalus tada, kai aplinkoje pajaučia judesius, kiti reaguoja į įvairius garsus, dūmus, pakitusią patalpos temperatūrą, sienų pažeidimus ar net vandens nutekėjimą.
  • Rizikos lygį. Šis lygis priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių. Norint, kad būtų įrengta gan kokybiška signalizacija, pravartu apsvarstyti įvarius galimo įsilaužimo scenarijus. Taip pat verta atsižvelgti į tai, kur įsikūręs statinys. Jeigu jis yra pastatytas nuošalioje vietoje, tikėtina, kad vagims į jį įsilaužti gali būti šiek tiek lengviau, nes jie gali pasinaudoti šiuo privatumu. Tuo tarpu, jeigu namuose gyvena piktas šuo arba namas yra apjuostas itin tvirta bei aukšta tvora, įvykdyti sėkmingą įsilaužimą gali būti gana sudėtinga.
  • Technikos galimybes. Kuo sudėtingesnė sistema, tuo patikimesnė ir modernesnė įranga reikalinga. Objektai, kurių apsauga yra itin svarbi ir sudėtinga, reikalauja, jog būtų panaudoti patikimiausi jutikliai, pavyzdžiui, jautriai reaguojantys stiklo dūžių arba magnetiniai infraraudonųjų spindulių jutikliai. Šie prietaisai sugeba išvystyti itin greitą reakciją į realiu laiku vykstančius aplinkos pakitimus.

Saugumo jausmas – vertas investicijos į pačią kokybiškiausią bei efektyviausiai veikiančią saugumo priemonę, kuri yra signalizacija. Su ja kiekvienas statinys bus apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų bei įvairių vagysčių.

_______________________________

Visi norime, kad namai būtų saugūs, todėl imamės įvairių metodų, kaip sukurti saugią aplinką. Pirmiausia, žinoma, sklypą apjuosiame tvora, tačiau šiandien vien jos nebeužtenka. Be tvoros ir vartų su spynomis, apsaugančios sklypą nuo nepageidaujamų asmenų, namuose reikalinga patikima signalizacija, o gal ir kitos apsaugos priemonės.

PR

Komunikacijos Naujienos Reklama Reklama/Skelbimai , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra