Kokios yra laminavimo plėvelių rūšys?

Autorius: Data: 2019-10-10 , 09:10 Spausdinti

Kokios yra laminavimo plėvelių rūšys?

PR

Parduotuvėse neįmanoma išvengti susidūrimo su plėvelėmis, kuriomis būna laminuojamas įpakavimas. Plėvelė dažniausiai būna skaidri ir naudojama maisto produktų pakavimui. Ši plėvelė pasižymi aukšta kokybe, jos dėka maistas išsilaiko šviežias ir išsaugo visas svarbiausias maistines savybes. Kadangi beveik visos plėvelės būna skaidrios, kartais sunku pastebėti, kad skirtingi produktai būna supakuoti įvairiomis laminavimo plėvelėmis.

Dvi plėvelių rūšys, kurios yra naudojamos vakuume, vadinamos vidutinio barjero bei vidutinio ir aukšto barjero. Vidutinio barjero plėvelės naudojamos pramoniniams produktams pakuoti, o tuo tarpu vidutinio ir aukšto barjero – maisto produktų pakavimui. Šis būdas išsiskiria dar ir tuo, kad yra naudojamas ne tik vakuume, bet ir dujinėje aplinkoje. Plėvelės, kurios naudojamos vėlesniam laminavimui su įvairiais substratais, yra vadinamos tolimesnio konvertavimo plėvelėmis.

Laminavimo plėvelė, kuri yra tinkama sąlyčiui su maistu ir yra lengvai atplėšiama, vadinama karšto laminavimo plėvele. Ši plėvelė pasižymi tuo, kad nerasoja, o sandariu pakavimu išsaugo svarbiausias maistines medžiagas. Giliam užšaldymui skirta plėvelė dažniausiai, kaip ir visų kitų rūšių plėvelės būna skaidri, tačiau ji gali būti ir kitokios spalvos. Šios laminavimo plėvelės didžiausias privalumas yra tas, kad ją galima užšaldyti net iki -40 laipsnių šalčio. Šių plėvelių gamyba nėra sudėtinga, todėl jos gali būti įvairių matmenų. Plėvelių dydis dažniausiai priklauso nuo užsakovų poreikių.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra