Kokie yra krovinių gabenimo jūra privalumai?

Autorius: Data: 2019-10-06 , 10:10 Spausdinti

PR

Krovinių gabenimas jūra nėra populiarus asmeniniam naudojimui, tačiau be šio krovinių gabenimo būdo daugelis įvairių sektorių įmonių net neįsivaizduoja savo veiklos. Kiekvieną dieną krovininiai laivai keliauja po visą pasaulį ir būtent šie laivai užima didžiąją dalį jūrų ir vandenynų. Komerciniai jūrų uostai dažnai būna atskirti ir labai saugomi. Nors gabenimas jūra ir nėra vienintelis patogus gabenimo būdas, jis vis tiek turi išskirtinių privalumų.

Šiais laikais jūra galima pasiekti beveik visus pasaulio kampelius, todėl įmonės lengvai bendradarbiauja su kitomis šalimis. Krovinių gabenimas jūra yra lėtas, tačiau gabenimo atstumas gali būti labai didelis. Kadangi kroviniai keliauja lėtai, jie dažniausiai būna labai dideli, kad atpirktų laukimo ir kainos santykį. Jūra galima pasiekti net labai tolimą atstumą, todėl tai yra dažnas mašinų gabenimo būdas. Taip pat, kartais tai yra vienintelė krovinio gabenimo galimybė, nes pavyzdžiui, iš Kinijos kitų optimalių krovinių gabenimo būdų nėra.

Krovinių gabenimas jūra išsiskiria tuo, kad yra daug pigesnis nei gabenimas lėktuvu ar žeme, jeigu gabenimo atstumas yra panašus. Pigi kaina yra lėto gabenimo pasekmė, tačiau tai yra itin saugus gabenimo būdas. Kroviniai jūroje yra beveik nepažeidžiami, nes talpinami į didelius konteinerius. Konteineriai apsaugo krovinius nuo skirtingų oro sąlygų, todėl krovinio nepaveiks nei šaltis, nei karštis.

 

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra