Kokie rūbai neša laimę?

Autorius: Data: 2020-02-25 , 08:52 Spausdinti

Kokie rūbai neša laimę?

PR

Daugelio spintoje rastumėme rūpestingai sulankstytą sėkmę nešančią suknelę, marškinius, kelnes ar kitą drabužį. Paprastai kiekvienas toks „laimingas“ rūbas turi savo ypatingą istoriją, kaip antai tas skėtis, po kuriuo mama ir tėtis pirmą kart pasibučiavo. Vargu ar įmanoma turėti garderobą sudarytą vien iš sėkmę nešančių rūbų bei aksesuarų, tačiau skyrus šiek tiek dėmesio tikrai įmanoma rūbų spintą padaryti „laimingesne“.

Tegul spintoje neužsibūna nemalonias asociacijas keliantys rūbai

Ne paslaptis, kad „sėkmę nešančią“ etiketę prisiuva ne siuvėjai, o nešiotojai. Lygiai tas pats nutinka ir su „nelaimes nešančiais“ sportbačiais, džinsais ar sijonu. Prie vilkimo rūbo tarsi prilimpa tiek teigiamos, tiek neigiamos emocijos. Per atostogas įsigytas šalis net po 100 skalbimų kvepės jūra ir pakels nuotaiką dėl širdžiai mielų prisiminimų. Savo ruožtu išėmus iš spintos kostiumėlį, vilkėtą išgirdus apie atleidimą, pro šalį praskries kartėlio ir nusivylimo jausmas. Emocijos paprastai įsigeria kur kas giliau, nei raudono vyno dėmė, todėl beveik neįmanoma jų išskalbti. Jei turite spintoje tokį nemalonius jausmus keliantį rūbą, verčiau jį parduokite, padovanokite ar paaukokite labdarai.

Spintoje neturi likti vietos netinkamo dydžio rūbams

Ne paslaptis, kad moterų rūbų spintose būna atidėta bent keletas rūbų, kuriais ketinama puoštis sulieknėjus. Išties, motulė gamta taip sudėliojo, kad moters kūno formos gali kisti greičiau nei vyrų. Gana apdairu būti pasiruošus galimiems pokyčiams ir atsidėjus keletą rūbų, ypač jei tai nėra 12 klasėje nešioti džinsai. Vis tik tokius atsarginius rūbus laikykite ne spintos lentynose, o supakuotus ir atidėtus atokiau. Juk iš tiesų ta suknelė, kurios užtrauktukas neužsitraukia jau tris metus, yra tarsi priekaištas sau dėl netobulo kūno, dėl svajonių neatitinkančios figūros. Vargu, ar šis nepasitenkinimo jausmas padeda išsaugoti gerą nuotaiką ir pasitikėjimo jausmą. Tegul ta suknelė savo dienos laukia atidėta dėžėje negadindama jums nuotaikos.

Pirmenybė rūbams, kurie įkvepia meilę savo kūnui

Daugelis turi vieną kitą priekaištą savo kūnui, lygiai taip pat daugelis turi ir savo dailiausią kūno dalį – liekną liemenį, putlią krūtinę, ilgas kojas ar vešlius plaukus. Pirmenybę teikite rūbams, kurie paryškina, jūsų manymu, dailiausią kūno dalį. Toks pasirinkimas padės sukurti savo figūros tipui tinkamiausius rūbų derinius, o taip pat paskatins labiau mylėti savo kūną bei įkvėps pasitikėjimo savimi.

Spintos revizija gali tapti terapijos seansu

Stilistai rekomenduoja keičiantis sezonams peržiūrėti rūbų spintoje sukauptus turtus. Toks garderobo terapijos seansas leis atsikratyti tiek nebemadingų, tiek netinkamo dydžio ar neigiamas asociacijas keliančių rūbų. Nepaprastai smagu ir spintos gilumoje atrasti primirštų perliukų. Ne mažiau svarbu, kad tvarkingoje spintoje būna daugiau ką apsirengti, nes vietos neužima ir dėmesio neblaško nešiojimui netinkami ar tarpusavyje nederantys rūbai.

Jūsų nenešiojami rūbai gali suteikti laimės kitiems

Kaip jau ir minėta nelaimingų kelnių etiketę tiek sukūrėte, tiek matote tik jūs, todėl neverta nerimauti, kad atiduodami rūbą į kitas rankas perleisite ir jį „lydinčias nelaimes“.  Dar paprasčiau su spintoje vietą užimančiais rūbais, kurie taip ir nerado čia draugų. Tai žalios spalvos sijonas, kuris nenešiojamas, nes vis neatsiranda prie jo derančios palaidinės ar įmantraus kirpimo palaidinė, prie kurios per paprastai atrodo visi turimi sijonai ir kelnės. Beje, padovanodami savo garderobe neprigijusius rūbus padidinsite ir savo laimės jausmą. Ne vienas mokslinis tyrimas įrodė, kad dažniau labdarai aukojantys žmonės yra laimingesni.

Sutvarkius spintą joje tikrai atsiras laisvos vietos vienam kitam naujam nuotaiką keliančiam rūbui. Būtinai pasižvalgykite www.newmood.lt ir pasisemkite naujų idėjų, kaip pradžiuginti save stilingais drabužiais.

 

Sužinokite, kaip pirkti drabužius pigiau – https://www.irpeta.lt

Reklama , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra