Kodėl namams itin svarbios oro vėdinimo sistemos?

Autorius: Data: 2019-10-20 , 07:39 Spausdinti

Kodėl namams itin svarbios oro vėdinimo sistemos?

PR

Kokybiškas namo ar buto vėdinimas yra būtinas visiems besirūpinantiems savo ir namiškių sveikata, gaiviu ir švariu oru. Namus išsivėdinti galima atsidarius langą, tačiau šis variantas nėra pats geriausias vėlyvą rudenį ar žiemą, kai temperatūra lauke žema, o atidarytas langas tiesiog leidžia šilumai pasprukti iš namų. Įsirengus oro vėdinimo sistemą, šių ir kitų nepatogumų bus išvengta, namų šiluma nebus eikvojama ir išleidžiama pro langą veltui.

Rekuperatorius namuose yra labai svarbus įrenginys. Jo veikimo principas pakankamai paprastas – į rekuperatorių patenka oras iš lauko, jis pereina filtrą, šilumokaitį ir tada švarus oras patenka į namo vidų. Šitaip užkertamas kelias dulkių, teršalų, žiedadulkių patekimui į kambarius. Kvėpavimas švariu ir gaiviu oru namuose padės išvengti sveikatos problemų, o pro langą neišleidžiama šiluma padės sumažinti sąskaitas už šildymą. Kadangi rekuperatorius taip pat kontroliuoja drėgmės lygį namuose, išvengsite nemalonaus pelėsio, kuris ne tik gadina namų estetinį vaizdą, bet ir kenkia sveikatai.

Oro vėdinimo sistemos naudingos ir žiemą, ir vasarą – rekuperatorius veikia su šilumokaičiu, kuris pašildo arba atvėsina iš lauko paimtą orą. Pasikonsultuokite su specialistais ir išsirinkite savo namams tinkamiausią oro kondicionavimo sprendimą.

Reklama/Skelbimai , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra