Kodėl Google reklama yra tokia populiari?

Autorius: Data: 2018-08-22 , 13:03 Spausdinti

PR

Įvairių reklamos galimybių šiuo metu turime tikrai nemažai, tad dažnu klausimu tampa tai, koks sprendimas galėtų geriausiai pasiteisinti. Visada tikimasi, kad pasirinkta reklama padės pagerinti įmonės žinomumą, ir taip pat padidins pardavimus, tad nieko keisto, kad ieškoma tokių galimybių, kurios garantuotų, kad investuoti pinigai nenueis šuniui ant uodegos. Viena populiariausių pasirinkimo galimybių – tai Google reklama, kuri turi ne taip ir mažai privalumų. Taigi, kodėl verta rinktis būtent tokį sprendimą, ir ką daryti, kad tokia reklama būtų kuo efektyvesnė?

Google reklamos pranašumai

  • Užsakant kai kurių rūšių reklamas ne visada galima būti tikriems, kad investicijos atsipirks. Niekam ne paslaptis, kad patikrinti kai kurių reklamos formų efektyvumą gali būti gana sudėtinga, o reklamos kaina gana dažnais atvejais yra tikrai nemaža. Taigi, jei norite, kad investicijos duotų realią naudą, Google reklama bus būtent tai, ko jums reikia – galėsite būti garantuoti, kad reklama atsipirks (jūs galėsite stebėti rezultatus);
  • Google reklama leidžia suburti tikslinę svetainės lankytojų auditoriją, nes užsakant reklamą yra pasirenkami tam tikri raktiniai žodžiai, pagal kuriuos potencialūs klientai galės greitai ir paprastai rasti jūsų siūlomas prekes arba paslaugas. Didžioji dalis klientų, ieškančių tam tikrų prekių ar paslaugų internete, naudojasi Google paieška, taigi, tokia reklamos forma tikrai padės praplėsti klientų ratą;
  • Kitas svarbus Google reklamos pranašumas – tai kaina, kuri yra ganėtinai nedidelė. Užsakant šią reklamą galima nuspręsti, kokią pinigų sumą norėtumėte paskirti šios reklamos įsigijimui, o minimali suma bus tikrai nedidelė. Jums nereikės mokėti už reklamos parodymus – pinigai iš jūsų susikurtos sąskaitos bus nuskaičiuojami tik tada, kai potencialūs klientai ant reklamos paspaus. Paspaudimo kaina visada priklauso nuo to, koks yra raktažodžio konkurencingumas, tačiau galite būti užtikrinti, kad tai nepareikalaus ypatingai didelių investicijų;
  • Užsakant reklamą galima pasirinkti, kokiu paros metu turėtų būti rodomas jūsų reklaminis skelbimas, taip pat galėsite pasirinkti dienas, kada reklama turi būti rodoma, ir t.t. Tokia reklamos forma turi tikrai nemažai galimybių, tad nieko keisto, kad Google reklama yra tokia populiari.
  • Visą savo Google Ads reklamą – skelbimus, skelbimų grupes, biudžetus, raktažodžius bei negatyvius raktažodžius galite kontroliuoti Google Adwords paskyroje. Informaciją apie Jūsų tinklapio lankytojų elgseną matysite ir galėsite analizuoti Google Analytics paskyroje.

Kaip užsakyti Google reklamą?

Google reklama gali būti užsakoma savarankiškai, arba dėl šios paslaugos galite kreiptis į specialistus, kurie reklamos užsakymu pasirūpins už jus. Pastaroji pasirinkimo galimybė yra palankesnė, nes jūs galite būti užtikrinti, kad visi veiksmai bus atliekami tinkamai, o jūs galėsite būti garantuoti, kad užsakyta Google reklama puikiai pasiteisins. Labai svarbu tai, kad užsakant reklamą būtų parenkami tinkami raktiniai žodžiai – nors iš pradžių gali atrodyti, kad tą be didelių pastangų galima atlikti savarankiškai, tačiau neretais atvejais tenka susidurti su įvairiais sunkumais, kurių tikrai išvengsite, jei kreipsitės į specialistus.

Kada verta rinktis Google reklamą?

  • Tokia reklamos galimybė puikiai pasiteisina tais atvejais, kada norima populiarinti tam tikras naujas prekes ar paslaugas. Prireikia šiek tiek laiko, kol pavyksta atsidurti Google paieškos pirmose pozicijose (tam yra reikalingos seo paslaugos), tačiau su Google reklama viskas vyksta kur kas greičiau. Kai tik jūsų užsakyta reklama bus patvirtinta, interneto vartotojai jūsų siūlomas prekes ar paslaugas matys paieškos rezultatų viršuje, taigi, didelė tikimybė, kad jie pasirinks būtent jūsų svetainę. Niekam ne paslaptis, kad interneto vartotojai dažniausiai peržvelgia tik pirmuosius rastus rezultatus – niekas neturi tiek kantrybės, kad galėtų peržiūrėti antrą, trečią ar dar tolimesnį paieškos puslapį;
  • Žinoma, Google reklama labiausiai tinka tais atvejais, jei prekes ar paslaugas siūlote internetinėje erdvėje. Pagal tam tikrus raktinius žodžius jūsų svetainė bus randama tikrai labai greitai, taigi, jūs galėsite padidinti svetainės žinomumą bei pardavimus. Nors internetinių svetainių savininkai neretai nusprendžia pasirinkti ir kitas reklamos formas, tačiau jos ne visada gali užtikrinti patį geriausią rezultatą, o pamatuoti realią naudą gali būti tiesiog neįmanoma.

Galite net neabejoti, kad Google reklama jūsų verslui  duos pamatuojamą naudą, tad jums nereikės nerimauti, kad tokiai reklamai skirtos investicijos gali nepasiteisinti. Jums tereikia kreiptis į specialistus, kurie  užtikrintų, kad ši reklama bus iš tiesų veiksminga, ir netrukus galėsite aptarti siūlomas galimybes.

 

Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra