Kodėl augintinis neturėtų būti impulsyvus sprendimas?

Autorius: Data: 2019-08-28 , 09:32 Spausdinti

Kodėl augintinis neturėtų būti impulsyvus sprendimas?

 

PR

Viena iš pagrindinių priežasčių, nulemiančių perpildytas gyvūnų prieglaudas yra tai, kad žmonės dažnai atsikrato savo augintiniais. Liūdna, tačiau augintinis į šeimą neretai ateina ganėtinai impulsyviai, tenkinant tuometines vaiko užgaidas ir nepagalvojant apie tai, kad gyvūnas – ne žaislas, jam reikia rūpesčio, o tam tikrais atvejais ir dresiravimo.

Prieš įsigydami šuniuką ar kačiuką, būtinai atsižvelkite į žemiau išvardintus faktorius ir tik tada darykite šį svarbų sprendimą.

  1. Jeigu galvojate apie didelį šunį, turėkite omenyje, kad nedideliame bute jam gali būti per ankšta, ypač jeigu manote, kad negalėsite skirti poros valandų per dieną pasivaikščiojimams.
  2. Paskaičiuokite galimas išlaidas. Viskas, nuo maisto, priežiūros iki žaislų ar vaistų, kainuoja. Galbūt augintinio priežiūra ir nėra tokia brangi kaip vaiko, tačiau piniginė tikrai bus plonesnė.
  3. Pagalvokite, ar galėsite skirti augintiniui pakankamai dėmesio. Žinoma, veislė veislei nelygi ir ne visiems gyvūnams reikalingas vienodas kiekis priežiūros, tačiau faktas vis tiek išlieka vienas – be jūsų skiriamo dėmesio augintinis ilgainiui jausis vienišas.
  4. Nepamirškite, kad veterinarijos klinika neturėtų būti vengtina vieta. Skiepai, profesionali priežiūra, tyrimai – veterinaro paslaugų vis tiek galų gale prireiks, o jos, priklausomai nuo pobūdžio, taip pat dažnai nebūna labai pigios.

Jeigu jau nusprendėte įsigyti augintinį, nuvykite į prieglaudą – jiems šiltų namų ir rūpesčio reikia labiausiai.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra