Knygos „Sibiro Alma Mater. Žmogus gyvena ne sau, o tėvynei“ sutiktuvės Vilniuje

Autorius: Data: 2015-12-13 , 08:57 Spausdinti

Knygos „Sibiro Alma Mater. Žmogus gyvena ne sau, o tėvynei“ sutiktuvės Vilniuje

2015 m. gruodžio 16 d., trečiadienį, 14 val. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje vyks leidinių serijos „Sibiro Alma Mater“ šeštojo tomo „Žmogus gyvena ne sau, o tėvynei“ sutiktuvės.

Renginyje dalyvaus ir savo mintimis pasidalins leidinio sudarytojas, šiaulietis tremtinys Romualdas Baltutis, susirinkusiesiems koncertuos Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtiniai. Renginio metu bus galima įsigyti visų „Sibiro Alma Mater“ serijos leidinių.

Knygų serijos sumanytojas R. Baltutis per daugiau nei dešimt metų parengė šešias solidaus formato „Sibiro Alma Mater“ knygas: pirmąją knygą Šiaulių universiteto leidykla išleido dar 2005 m., o šeštasis tomas pasirodė tik šiemet. Jame, kaip ir ankstesniuose leidiniuose, pateikti neįkainojami tremtinių ir laisvės kovų dalyvių, jų vaikų prisiminimai, šių dienų pamąstymai, pasakojimai apie sutiktus ar pažinotus žmones, naujų renginių ir leidinių aprašymai.
Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje ir susipažinti su nauja knyga!

Kultūra Renginiai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra