Klaipėdos rajono tarybos narių kreipimasis į bendražygį Seimo narį Petrą Gražulį

Autorius: Data: 2012-11-06 , 16:33 Spausdinti

Antradienį, 2012 m. lapkričio 6-ąją, Seimo narys Petras Gražulis skaičiuoja penkioliktą badavimo dieną. Daugelis atsimena, kad bado akciją P. Gražulis pradėjo prieš antrąjį rinkimų turą, š. m. spalio 23-ąją, sužinojęs, kad konservatorių galimai įtakojama teisėsauga nesiėmė tirti, kas, prasidėjus rinkimų kampanijai antrajame Seimo rinkimų rate, organizuoja aktyvią šmeižto kampaniją prieš jį.

Į Klaipėdos apygardos prokuratūrą, Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininką Edmundą Zbarauską bei generalinį komisarą Saulių Skvernelį Seimo narys kreipėsi siekdamas išsiaiškinti, kas gyventojams Klaipėdos rajone dalijo įvairaus turinio anoniminius, šmeižikiškus lapelius, sukūrė ir internete paskelbė vaizdo įrašą, kuriame kalbinamas girtas veiviržėniškis neva sakantis, kad P. Gražulis už balsą rinkimuose jam nupirko „bambalį“ alaus.

Paaiškėjus, kad kaltinimai P. Gražuliui dėl balsų pirkimo yra nepagrįsti, teisėsauga nesiryžo pradėti ikiteisminio tyrimo, kad išsiaiškintų, kas buvo šmeižto kampanijos vykdytojai ir užsakovai, šmeižikiški anoniminiai lapeliai rajone buvo aktyviai dalijami iki pat rinkimų.

Žinodamas, kad teisingumo negali pasiekti teisinėmis priemonėmis, Seimo narys paskelbė bado akciją. Praėjus penkiolikai bado akcijos dienų, Tvarkos ir teisingumo frakcija Seime paragino Petrą Gražulį nutraukti bado akciją.

Prie šio raginimo taip pat prisijungiame mes, devyni Klaipėdos rajono Tarybos nariai, Petro Gražulio bendražygiai Klaipėdos rajone. Manome, kad rinkėjai, balsuodami už P. Gražulį spalio 28-ąją savo balsais parodė, ką mano apie greičiausiai konservatorių surengtą juodųjų rinkimų technologijų ir šmeižto kampaniją prieš rinkimus. Manome, kad dirbdami valdančioje daugumoje, su kolegų pritarimu ir palaikymu, dėsite visas pastangas, siekdami grąžinti visuomenės pasitikėjimą teismais ir prokuratūra, sieksite, kad už šiurkščius teisės aktų pažeidimus atsakomybės neišvengtų nė vienas, nepriklausomai nuo to, kokiai partijai ar visuomenės grupei jis priklauso.

Ne vienas P. Gražulio rinkėjas Klaipėdos rajone, per susitikimus po rinkimų taip pat ragino Seimo narį nutraukti bado akciją, tausoti sveikatą ir naudoti kitus veiksmingus, teisinius būdus situacijai išspręsti. Prisijungdami prie Jūsų kolegų Seime, paisydami Klaipėdos rajono žmonių nuomonės kviečiame Jus atsisakyti protesto akcijos ir nutraukti bado streiką.

Pažadame, kad kartu su Jumis stengsimės spręsti su savivaldos įtaka susijusias teisėsaugos problemas ir kasdieniais darbais dėsime visas pastangas, siekdami grąžinti visuomenės pasitikėjimą valdžia.

Pagarbiai,

Klaipėdos rajono savivaldybės nariai: Sigitas Karbauskas, Viktoras Kura, Biruta Alšauskienė, Regina Kernagienė, Laimonas Strauka, Gerardas Liorenšaitis, Pranas Norvilas, Martynas Pocius, Violeta Riaukienė

DMN archyvo nuotr.

Nuotraukoje: P. Gražulis

Politika , , , , , , , , , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra