„Kino pavasaryje“ – laikinas darželis vaikams!

Autorius: Data: 2016-03-31 , 11:16 Spausdinti

„Kino pavasaryje“ – laikinas darželis vaikams!

Kino festivalis „Kino pavasaris“ ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklas „Vaikystės sodas“ tėveliams parengė staigmeną – laikiną vaikų darželį Vilniaus kino teatre „Forum Cinemas Vingis“.

Tėvams, kurie nori nueiti į filmą, tačiau neturi kur palikti savo vaikų, tai – nuostabi išeitis. Pirmame aukšte, priešais kasas, specialiai įrengtame vaikų priežiūros kambaryje, vaikai, kartu su „Vaikystės sodo“ pedagogais, dalyvaus daugybėje smagių veiklų: piešdami, karpydami ir klijuodami įvairias medžiagas, kurs judančius kino kadrus, gamins 3D akinius, dalyvaus kino aktorių fotosesijoje ir kt.

Laikinas vaikų priežiūros kambarys veiks viso festivalio metu – nuo kovo 31 iki balandžio 14 dienos.

Pasak „Vaikystės sodo“ ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėjos, socialinių mokslų daktarės Austėjos Landsbergienės, šiame bendrame projekte svarbiausia – kokybiškas vaikų ir tėvų užimtumas.

„Tuo metu, kol tėvai žiūrės filmus, mes pasirūpinsime kokybišku jų vaikų užimtumu. Mums labai svarbu, kad ir tėvai turėtų galimybę daryti tai, kas jiems patinka: pastebėta, kad po pramogos tėvai pas savo vaikus visada grįžta su dar didesniu džiaugsmu.

Vaikams paruošėme su kinu ir kino pasauliu susijusią užimtumo programą. Kadangi kino filmo trukmė yra apie pusantros valandos, pagal tai ir planuosime vaikų užimtumą. Veiklos bus susijusios su technologijomis, kinu, skaitymu, kūrybinėmis užduotimis, taip pat bus laisvas kūrybinis centras, kur vaikai galės kurti tokius darbelius, kokius nori – daryti aplikacijas, piešti, spalvoti. Pasiūlysime kokybišką užimtumą, užtikrinsime, kad vaikui būtų smagu”, – sake dr. A. Landsbergienė.

Daugiau informacijos: http://www.vaikystes-sodas.lt/Naujienos/Kino-pavasaryje-laikinas-Vaikystes-sodo-darzelis-vaikams/33

Kultūra , , , ,



Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra