Kino centre „Garsas“ – tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis

Autorius: Data: 2011-10-21 , 10:28 Spausdinti

2011 m. spalio 21-27 d. Panevėžio kino centre „Garsas“ vyksta VII-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis.

Kino festivalis kviečia atkreipti dėmesį į edukacines kino kultūros galimybes bei  pažvelgti į save ir gyvenimą pro didinamąjį kino ekrano stiklą. 

Kino centre „Garsas“ bus galima  pamatyti 6 unikalius Europos šalių kūrėjų filmus ir patiems mažiausiems, ir paaugliams. 2010 m. sukurtame filme „Prašyčiau pagarbos“ pasakojama apie jauną, turinčią negalią merginą Siri, kuri ruošiasi išsikraustyti iš namų, nes nori tapti nepriklausoma ir laimingai įsimylėti. Siri pamilsta visiškai sveiką vaikiną, jų santykiai atskleidžia slopinamą žmonių elgesį ir jausmus.

Danijoje kurtas filmas „Stebėtojai“ – pasakojimas apie dviejų berniukų draugystę, šnipinėjimą ir svetimas paslaptis. 2010-ųjų filmas „Stipriausias žmogus Olandijoje“ – pasakojimas apie kuklų, nedrąsų, visų skriaudžiamą berniuką, kuris ryžtasi ieškoti savo tėčio, pasako jo mamos – tikro didvyrio.

Autentišką, nuoširdų, vaizdingą, subtilų bei linksmą pasakojimą apie vaikystę ir suaugusiųjų pasaulį bus galima išvysti filme „7, arba kodėl aš esu“. „Krokodilai grįžta“ – filmas apie paauglių sukurtą „Krokodilų“ gaują, juos ištikusias bėdas bei nuotykius. „Dviejų uodų istorija“ – animacinis filmas mažiesiems.

Išsamesnė informacija apie filmus: www.garsas.lt

Ryšių su visuomene skyriaus ir kino centro „Garsas“ inf.

Nuotraukoje: Kino centras „Garsas“ Panevėžyje

Panevėžys , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra