Kilus klausimams dėl koronaviruso, galima rašyti nauju el.pašto adresu: koronavirusas@sam.lt

Autorius: Data: 2020-03-06 , 09:07 Spausdinti

Kilus klausimams dėl koronaviruso, galima rašyti nauju el.pašto adresu: koronavirusas@sam.lt

www.voruta.lt

Jau nuo šiandien žmonės, kuriems kyla vienokių ar kitokių klausimų dėl naujosios koronaviruso infekcijos, gali kreiptis naujai sukurtu elektroninio pašto adresu koronavirusas@sam.lt. Jį administruojantys visuomenės sveikatos specialistai kaip įmanoma greičiau atsakys į žmones neraminančius klausimus, taip užkertant kelią neteisingos, netikslios ir paniką keliančios informacijos sklidimui. 

Valstybės ekstremalių situacijų centro vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, informacijos apie koronaviruso infekciją gausu – apie tai komunikuoja Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Vyriausybė, taip pat aktyviai informuoja žiniasklaida. Vis dėlto, anot jo, kanalų, kur žmonės gautų patikrintą, teisingą informaciją, per daug nebus.

„Dirbame itin intensyviai, kad visus mūsų žmones pasiektų tiksli ir reikalinga informacija. Neabejotinai – visuomenės informavimas apie prevencines priemones yra vienas kertinių būdų, kaip galime užkirsti kelią infekcijos plitimui. Šiuo metu tai ypač svarbu. Tad stipriname pajėgumus, kviečiame žmones nepasiduoti panikai ir, jei iš tiesų kyla aktualių klausimų, kreiptis į specialistus, kurie yra įgiję reikiamas žinias ir kompetencijas. Dar kartą raginu netikėti iš lūpų į lūpas sklindančia neteisinga informacija, kuri tik sėja niekuo nepagrįstas baimes“, – sako A. Veryga.

Į visuomenės užklausas dėl koronaviruso atsakinės Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai, kurie pasitelkti darbui ekstremalios situacijos metu.

Taip pat SAM primena, jog visą parą veikia Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) karštosios linijos – +370 618 79984 ir +370 616 94562 – kur gali kreiptis visi, turintys klausimų dėl naujojo koronaviruso.

 

SAM Spaudos tarnyba

Naujienos Sveikata , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra