Ketvirtadienį Vatikane Šv. Petro bazilikoje gedulinės mišios už žuvusius Lenkijos Prezidento lėktuvo aviakatastrofoje

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Už Lenkijos prezidentą Lechą Kaczynskį, jo žmoną ir visus tragiškai žuvusius lėktuvo katastrofoje prie Smolensko ketvirtadienį (2010 04 15) po pietų bus meldžiamasi Vatikano Šv. Petro bazilikoje. Gedulingoms Mišioms vadovaus Kardinolų kolegijos dekanas kardinolas Angelo Sodano.

Sveikindamas audiencijoje dalyvavusius lenkų maldininkus popiežius jiems dar kartą pareiškė užuojautą dėl prezidento ir su juo kartu keliavusių žmonių tragiškos mirties. Žinau, kaip gedite, – sakė jiems popiežius ir guodė apaštalo šv. Pauliaus skelbiama velykinė žinia: „Nė vienas iš mūsų negyvena sau, nė vienas sau nemiršta. Ar gyvename, Viešpačiui gyvename, ar mirštame, Viešpačiui mirštame. Taigi ar gyvename, ar mirštame, – esame Viešpaties“ (Rm 14,7-8).

Lenkijos prezidentas, jo žmona ir visi žuvusieji buvo prisiminti ir antradienio vakarą Romoje Lenkijos ambasados prie Šventojo Sosto surengto koncerto metu. Koncertas buvo surengtas popiežiaus Jono Pauliaus II mirties penktųjų metinių proga. Įvykus lėktuvo katastrofai, koncerto metu buvo prisimintos ir pastarosios tragiškos nelaimės aukos. Pradžioje Popiežiškosios pasauliečių tarybos pirmininkas lenkų tautybės kardinolas Stanislaw Rylko sukalbėjo maldą už tragiškai žuvusį Lenkijos valstybės vadovą, jo sutuoktinę ir visus kartu keliavusius ir žuvusius žmones.

EPA nuotr.

www.bernrdinai.lt
 
Nuotraukoje: Vatikano šv. Petro bazilika, kolonados šventieji

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra