Keturiuose vienas paskui kitą važiavusiuose automobiliuose aptikta kontrabandinių cigarečių

Autorius: Data: 2012-07-05 , 10:29 Spausdinti

Antradienį, 2012 m. liepos 3 d., pasieniečiai Vilkaviškio rajone sulaikė keturis vienas paskui kitą važiavusius automobilius. Vis jie neseniai į Lietuvą iš Kaliningrado srities buvo įvažiavę per Kybartų punktą. Pakartotinai patikrinę mašinas VSAT pareigūnai jose rado beveik 5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Išankstinės informacijos turėję VSAT Pagėgių rinktinės operatyvininkai, kuriems talkino kolegos iš Lazdijų rinktinės bei Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnai, kelyje ties Vilkaviškio rajono Uosių kaimu sustabdė keturis automobilius – „Volkswagen Passat“ ir tris „Audi 100“. Šios transporto priemonės neseniai į Lietuvą iš Rusijos įvažiavo per Kybartų pasienio kontrolės punktą.

Automobilius pasieniečiai nuvarė į netoliese veikiančią Kudirkos Naumiesčio užkardą, kur mašinos buvo išsamiai patikrintos.

„Volkswagen Passat“, kurią vairavo dvidešimtmetis Prienų gyventojas, buvo aptikta degalų bake įrengta slėptuvė, o joje – 788 pakeliai įvairių rūšių cigarečių.

Trijuose „Audi 100“ automobiliuose, kuriuos vairavo 23-ejų, 24-erių ir 26-erių vieno Marijampolės rajono kaimo gyventojai, taip pat rastos degalų bakuose įrengtos slėptuvės, prigrūstos cigarečių. Rūkalų aptikta ir įvairiose automobilių salonų vietose bei transporto priemonių slenksčiuose, už apdailos detalių, variklių skyriuose, už prietaisų skydelių, bagažinėse ir kitur.

Trijose „Audi“ pasieniečiai rado daugiau kaip 4 tūkst. pakelių įvairių rūšių kontrabandinių cigarečių. Iš į Lietuvą buvo įvežti 4 875 pakeliai cigarečių „NZ“, „Compliment“, „Denim“, „Bond“, „Golden Gate“ ir „Minsk“ be akcizo mokesčio ženklų.

VSAT Pagėgių rinktinės operatyvininkai dėl kontrabandos keturiems vairuotojams pradėjo administracinių bylų teisenas. „Volkswagen Passat“ vairuotojui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų, o trims „Audi 100“ vairavusiems Marijampolės rajono gyventojams – baudos nuo 10 iki 20 tūkst. litų. Taip pat gali būti konfiskuoti ir visi keturi automobiliai.

Jie ir cigaretės saugomi Kudirkos Naumiesčio užkardoje. Vairuotojus po apklausos pasieniečiai paleido.

VSAT Pagėgių rinktinės ryšių su visuomene specialistė Asta Šimkuvienė

VSAT nuotr.

Valstybės siena , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra