Kelioninėse rankinėse – vaistai ir maisto papildai

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. lapkričio 11 d. Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 14 tūkst. litų. ir 16 pavadinimų rusiškų vaistų ir maisto papildų.
 
Naktį į Ramoniškių (Sudargo) kelio postą iš Kaliningrado srities lengvuoju automobiliu „BMV X5“ atvykęs kaunietis P. G. žodžiu deklaravo, kad draudžiamų ar ribojamų prekių nesiveža. Iš VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnų gavus išankstinės informacijos ir jiems kartu dalyvaujant automobilis buvo patikrintas detaliai. Patikrinimo metu salone ir bagažinėje pareigūnai rado kelioninius krepšius, prikimštus vaistų ir maisto papildų. Tuomet vežėjas bandė teisintis, kad nežinąs leidžiamo įvežti vaistų kiekio, o pirkęs juos Kaliningrade savo reikmėms.
 
Surašę prekių sulaikymo protokolą, pareigūnai sulaikė daugiau kaip 11 tūkstančių tablečių vaistų ir maisto papildų. Vertė nustatinėjama. Pažeidėjui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų, vaistai, aišku, bus konfiskuoti, gali būti konfiskuotas ir automobilis.
 
Kybartų posto pareigūnai, talkinant Mobiliųjų grupių pareigūnams, patikrino trijų mūsų šalies piliečių automobilius. Jų automobilių kuro bake, akumuliatoriuje, atsarginiame rate įrengtose slaptavietėse rasta rusiškų cigarečių, kurios įvertintos beveik 10 tūkst. litų.
 
Nelegalių rusiškų rūkalų per Kybartų kelio postą bandė prasivežti ir du užsieniečiai. Iš jų automobiliuose įrengtų slėptuvių pareigūnai ištraukė per 7 šimtus pakelių cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Sulaikytų cigarečių vertė – daugiau kaip 4 tūkst. litų.
 
Cigarečių gabentojams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o prekės ir automobiliai sulaikyti. Realizavus cigaretes juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, daugiau kaip 8 tūkst. litų.
 
Parengė: Kauno teritorinės muitinės muitinės veiklos organizavimo skyriaus vyresn. inspektorė Kristina Vasiukevičienė

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra