Keleivio iš Olandijos fotoaparate – „vežantys“ grybukai

Autorius: Data: 2012-03-06 , 13:39 Spausdinti

2012 m. kovo 5 d. Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kartu su kinologais ir jų augintiniais vokiečių aviganiais Reksu ir Arzalu Oro uosto poste sulaikė ne tik kontrabandinių cigarečių, bet ir grybukų (Psilocybe Pajateros), kurių sudėtyje, kaip įtariama, yra narkotinių medžiagų.

Tikrinant atvykusiuosius iš Eindhoveno (Olandija), tarnybinio šuns dėmesį patraukė LR pilietis G. A. Pareigūnams paklausus, ar negabena jokių draudžiamų prekių, G. A. viską neigė. Tačiau atlikus patikrinimą, fotoaparato dėklo kišenėje buvo surasta plastikinė dėžutė, kurioje buvo polietileninis maišelis su grybais. Įtarus, kad minėtų grybų sudėtyje gali būti narkotinės medžiagos, minėtas pilietis su asmeniniais daiktais buvo perduotas muitinės kriminalistams, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Muitinės kinologai kartu su tarnybiniais šunimis vakar tikrino ir išvykstančiuosius iš Lietuvos į Dubliną. Tokiu būdu buvo sulaikyta 160 pakelių cigarečių.

Pranešimą parengė Dovilė Maksimova, Kauno teritorinės muitinės atstovė spaudai, tel. (8 37) 304 233, el. p. dovile.maksimova@cust.lt

Nuotraukoje: Grybukai (Psilocybe Pajateros)

Valstybės siena , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra