Keičiam sukneles kaip kojines! Smulkmenos, kurias reikia įvertinti nuomojantis suknelę

Autorius: Data: 2019-01-29 , 14:38 Spausdinti

Keičiam sukneles kaip kojines! Smulkmenos, kurias reikia įvertinti nuomojantis suknelę

 

PR

Lietuvoje vis daugiau dėmesio skiriama prabangiems vakarėliams, pobūviams, kurių metu atvykstama ne tik pasilinksminti, tačiau ir parodyti savęs, plėsti draugų ratą. Suprantama, kad įmantresnių vakarėlių metu aprangai skiriama labai daug dėmesio, kadangi ji parodo Jūsų suvokimą apie etiketą bei požiūrį į kitus šventės dalyvius. Tinkama apranga – pagarba.

Žinoma, kokybiškos suknelės bei frakai yra brangūs, tad kiekvienam vakarėliui įsigyti vis kitus yra per brangu. Alternatyva – nuoma. Bent jau – vakarinių suknelių nuoma, nes vyras prie seno kostiumo pasirinkęs skirtingus akcentus gali sukurti ir visiškai kitą stilių.

Kadangi šiuo metu nuomos salonų labai daug – atsakingai įvertinkite pasiūlą, kad rezultatas ne tik atitiktų, tačiau ir pranoktų poreikius. Jūsų dėmesiui aptarsime kelias detales, kurios turi būti įvertinamos nuomojantis suknelę.

  • Nuomos punktai dažnai prašo palikti užstatą, kuris tarsi įrodo, kad drabužiu tinkamai pasirūpinsite. Sužinokite, kokiais atvejais užstatas gali būti negrąžinamas.
  • Taip pat vakarinių suknelių nuoma yra apipinta įvairiausiomis taisyklėmis. Jos dažna būna pateikiamos internete, tad ramiai susipažinkite, kad paskui netektų pergyventi dėl nuostolio.
  • Neskubėkite rinktis paties pirmo pamatyto Jums patikusio varianto. Dažnai skirtinguose salonuose galima rasti to paties modelio bei išvaizdos suknelę. Vertinkite jos kokybę bei kainą. Ypač paprasta lyginti, kai salonas turi savo internetinį puslapį.
  • Nuomos punktai labai dažnai kartu su konkrečia vakarine suknele pasiūlo ir derančius batelius bei rankine. Tokia komplekto nuoma yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nepasitiki savo, kaip dizainerių, jėgomis.
  • Susižinokite, kas atsakingas už suknelės išvalymą: Jūs pats ar salonas?
  • Daugelis moterų forumuose dalinasi patirtimi apie tam tikro nuomos punkto aptarnavimą bei problemas su kuriomis susiduria. Pasitikėkite kitų žmonių patirtimi bei nuomonėmis. Ypač, jeigu jos dažnai kartojasi.
  • Tapus lojaliu klientu dažnai siūlomos nuomos paslaugos mažesnėmis kainomis. Jeigu esate dažna vakarėlių dalyvė ir vakarinės suknelės Jums reikalingos dažnai – verta nuomotis iš to paties salono, kadangi didelė tikimybė, kad paslaugų kaina bus sumažinta. Tarkitės individualiai su salonu.

Ieškant tobulai Jums tinkamos suknelės daugiau dėmesio skirkite jos modeliui. Taip pat  ne tik dizainui, tačiau ar konkreti suknelė tinka prie Jūsų figūros. Deja, ne visada poreikiai dera su galimybėmis, tad pasinaudokite dizainerių patarimais, kuriuose atskleidžiama – kokią suknelę reikia dėvėti, kad ji derintųsi prie Jūsų formų.

Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra