Kaziuko mugė 2013 Dubline

Autorius: Data: 2013-01-07 , 16:16 Spausdinti

2013 m. kovo 9-10 dienomis Dubline (Airijoje) vyks „Kaziuko mugė 2013“.

Jau trečius metus iš eilės, įdėjų ir pramogų studija „Five star Fun“ Dubline rengia Kaziuko mugę, kuri praėjusiais metais išaugo į „Europos Kultūrų Festivalį“ ir sulaukė milžiniško pasisekimo ne tik tarp tautiečių gyvenančių Airijoje. Į Kaziuko mugę praėjusiais metais plūdo daugybė kitų Europos kultūrų atstovai gyvenantys Airijos saloje. Tai buvo ne tik lankytojai, kurie norėjo susipažinti su lietuviška kultūra, bet ir savo unikalią produkciją bei paslaugas pristatė tokių šalių atstovai kaip Lenkija, Ukraina, Latvija, Estija, Airija, Rumunija, Azerbaidžianas, Anglija, Ispanija, Turkija. Šiais metais organizatoriai plečia Europos Kultūrų Festivalį, pavadinę jį „St. Casimirs Fair“ ir kviečia visas Europos valstybes dalyvauti dviejų dienų festivalyje.

Praėjusiais metais Kaziuko mugėje lankėsi buvęs Lietuvos žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius. Lietuvos žemės ūkio ministerija kasmet prisideda prie Kaziuko mugės Dubline rengimo, finansuodama atvykstančius tautodailininkus bei amatininkus iš Lietuvos, norinčius pristatyti Lietuvos kultūrą svetur. Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje bei ambasadorius Vidmantas Purlys jau tapo savotišku Kaziuko mugės ambasadoriumi, kasmet prisidėdamas bei palaikydamas šią gražią festivalio idėją.

Festivalis, kaip ir praėjusiais metais, vyks didžiausiose Dubline parodų rūmuose RDS (www.rds.ie), kuriuose vyksta pasaulinio garso žvaigždžių koncertai, seminarai bei parodos. Šiais metais pasirinkta dar didesnė salė, kad sutilptų visi norintys susipažinti su visomis Europos kultūromis, jų maistu, tradicijomis bei šokiais.

Dviejų dienų festivalyje bus pristatyta įspūdinga programa, nebus pamiršti ir mažieji lankytojai, kuriems bus paruošta atskira vaikų zona „Susipažinkime su Europa“.

Šeštadienio, kovo 9 dienos, vakarą organizatoriai skirs lietuviams ir visus kvies į Juodo Humoro vakarą su Vytautu Šapranausku.

Festivalis ir jo programa bus viešinama Lietuvoje bei Airijoje, kad ją aplankytų kuo daugiau Airijoje gyvenančių lietuvių, pačių airių bei kitų Europos valstybių atstovai.

Per savaitgalį tikimąsi sulaukti apie 15 000 lankytojų.

Europos Kultūrų Festivaliu labai domisi Airijos žiniasklaida, kuri labai palaiko šią gražią idėją padedančia pažinti įvairias kultūras.

Lietuva - Airija , , , , ,Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra