Kauno V. Kudirkos biblioteka mini 85-ąjį gimtadienį

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Antradienio popietę, 2010 m. lapkričio 30 d., Kauno rotušėje vyko šventinis renginys, skirtas miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos įsteigimo 85-mečiui.
 
1925 metais muziejininko ir pedagogo Vinco Ruzgo įkurta biblioteka su tautos šviesulio V. Kudirkos vardu nuėjo gražų kelią.
 
Šiandien ši kultūros įstaiga turi 7 funkcinius skyrius bei 30 filialų, išsibarsčiusių po įvairius Kauno miesto rajonus – kuo arčiau skaitytojų.
 
Bibliotekoje kaupiamas ir nuolat atnaujinamas universalus spausdintų ir elektroninių dokumentų fondas (dabar yra daugiau kaip 704 tūkst. vienetų), turtingi grožinės ir specializuotos literatūros fondai.
 
Kauno V. Kudirkos biblioteka garsėja susitikimais su kūrėjais, knygų pristatymais, meno parodomis, glaudžiu bendradarbiavimu su vietos bendruomenėmis, universitetais, mokyklomis, kultūros įstaigomis.
 
„Gražius ryšius esame užmezgę ir su kolegomis iš užsienio: Norvegijos, Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lenkijos. Keičiamės patirtimi, dalyvaujame bendruose projektuose. Padedant Europos Sąjungos fondams, renovuojame ir modernizuojame bibliotekos padalinius.
 
Mūsų biblioteka labai aktyviai dalyvauja tarptautiniame „Bibliotekos pažangai“ projekte. Vis labiau populiarėjanti viešoji interneto prieiga į biblioteką pritraukia dar daugiau skaitytojų“, – naujienų agentūrai ELTA sakė V. Kudirkos bibliotekos projektų vadovė Dalia Poškienė.
 
Kasmet Kauno miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose apsilanko daugiau kaip pusė milijono skaitytojų.
 
www.lrt.lt
 
Nuotraukoje: V. Kudirkos biblioteka Kaune

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra