Kauno teritorinėje muitinėje paminėtos 23-čiosios Lietuvos muitinės atkūrimo metinės

Autorius: Data: 2013-10-15 , 08:31 Spausdinti

Gintautas TAMULAITIS, Kauno teritorinės muitinės inspektorius, Kaunas

2013 m. spalio 8-osios popietę, Lietuvos muitinės 23-čiųjų atkūrimo metinių išvakarėse, Muitinės departamento generalinis direktorius Antanas Šipavičius kartu su Personalo administravimo skyriaus viršininku Irmantu Lideikiu bei vyriausiąja inspektore Asta Sadaunykiene atvyko į Kauno teritorinę muitinę pasveikinti Kauno teritorinėje muitinėje tarnaujančius pareigūnus.

Iškilmingo minėjimo metu generalinis direktorius A. Šipavičius sveikino susirinkusius pareigūnus su profesine švente, kalbėjo apie kiekvieno muitininko svarbą bei jų indėlį dirbant bet kuriose muitinės tarnybos vietose – ar tai būtų misijose, administracijoje, muitinės poste ar kitoje darbo vietoje, siekiant bendrų muitinei užbrėžtų tikslų, saugant ne tik mūsų valstybės, bet ir Europos sąjungos ekonomines sienas. Taip pat priminė apie kiekvieno pareigūno pareigą ir atsakomybę. Džiaugėsi, kad muitinėje dirba labai daug sąžiningų pareigūnų. Baigdamas savo kalbą, palinkėjo visiems geros kloties tarnyboje, pagarbos savo pasirinktai profesijai, asmeninės laimės. Nusipelniusius ir pačius aktyviausius pareigūnus apdovanojo atminimo medaliais, vardinėmis dovanomis bei padėkomis.

Į Kauno teritorinę muitinę pasveikinti su profesine švente atvyko ir Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas – jaunųjų šaulių vadas atsargos kapitonas Vytautas Žymančius. Savo sveikinimo kalboje prisiminė Lietuvos muitinės kūrimosi pradžią, jos svarbą valstybei, dėstė mintis: „būdamas Krašto apsaugos savanorių pajėgose teko matyti besikuriančios muitinės postus, teko matyti Latvijos pasienyje sudegintą AMON’o Lietuvos muitinės vagonėlį. Buvo kraupu. Bet mes nugalėjom“. V. Žymančius linkėjo visiems geros kloties tarnyboje ir asmeniniame gyvenime. Baigęs savo kalbą, Kauno teritorinės muitinės viršininkei Genovaitei Linkevičiūtei įteikė knygą apie Lietuvos šaulių sąjungos istoriją bei atminimo dovanėlę. Vėliau muitinės pareigūnams koncertavo šaulių koncertinė grupė (vadovė šaulė Regina Kabalinienė), kuri savo dainomis ne tik linksmino, bet ir kėlė lietuvišką patriotinę dvasią. Kūrinius fleita atliko Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų orkestro fleitininkas Algirdas Tamulaitis.

Greitai prabėgo šventinė popietė. Generalinis direktorius A. Šipavičius ir Kauno teritorinės muitinės viršininkė G. Linkevičiūtė džiaugėsi švente, koncerto atlikėjams nuoširdžiai dėkojo už koncertinę programą, visiems dar kartą palinkėjo gražios Lietuvos muitinės šventės. Buvo padarytos istorinės atminimo nuotraukos bei pasivaišinta šventiniu tortu.

Kauno teritorinės muitinės vyr. inspektorės Ramunės Nagelienės nuotr.

Nuotraukose:

1. Muitinės departamento generalinis direktorius Antanas Šipavičius apdovanoja nusipelniusius pareigūnus

2. Koncertuoja Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų orkestro fleitininkas Algirdas Tamulaitis

3. Muitinės generalinis direktorius Antanas Šipavičius su Kauno teritorinės muitinės viršininke Genovaite Linkevičiūte prapjauna šventinį tortą

4. Sveikinimo žodį taria Kauno teritorinės muitinės viršininkė Genovaitė Linkevičiūtė

5. Šaulė Regina Kabalinienė su savo jaunaisiais choristais

6. Šaulių sąjungos vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas ats. kpt. Vytautas Žymančius sveikinimo metu

Voruta. – 2013, lapkr. 9, nr. 23 (787), p. 2.

Valstybės siena , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra