Kauno Kalėdinė Knygų mugė – 2015 ativeria duris

Autorius: Data: 2015-12-11 , 15:53 Spausdinti

Kauno  Kalėdinė  Knygų mugė – 2015 ativeria duris

Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija bei Lietuvos kariuomenės  Kauno įgulos karininkų ramovė š. m. gruodžio 11 dieną (penktadienis) 12.00 val. maloniai kviečia kauniečius ir miesto svečius į tradicinės trečiosios Kauno kalėdinės knygų mugės – 2015 atidarymą, vyksiantį Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas).

Mugėje dalyvauja:

Leidyklos: „Algarvė“, „Andrena, „Bernardinai.lt“, „Bonus Animus,  „Charibdė,  „Gelmės“, „Gimtasis žodis, „Homo Liber,Kauko  laiptai“, „Lieparas, „Margi raštai,  „Raidynėlis, „Verba Vera,  Žara“;  „Eglės leidykla,  autorinių antspaudų studija „Ekslibris.lt, Lietuvos Biblijos draugija,  Lietuvos edukologijos universiteto leidykla, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras,  Lietuvos istorijos ir etnografijos leidinių knygynas, Maironio lietuvių literatūros muziejus, Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras, Pasaulio lietuvių centras.

Mugės programoje:

Mugės atidarymas; Kauno kalėdinėje knygų mugėje dalyvaujančių leidyklų kalėdinių dovanų (knygų) perdavimas Lietuvos kariuomenės dalinių bibliotekoms; Lietuvos istorijos ir etnografijos knygyno pokalbis-diskusija apie senojoje baltų mitologijoje glūdinčias paslaptis AR GALIMA TIKĖTI IR PASITIKĖTI MŪSŲ PASAKOMIS BEI LIAUDIES DAINŲ TURINIU? AR VELNIAS TIKRAI BLOGIS, O GAL DIDIS SENOJO ŽMOGAUS PAGALBININKAS?; Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto lektorių  Jurgitos Astrauskienės, Miglės Urbonienės, Linos Abraitienės ir doc. dr. Danguolės Satkauskaitės paskaita KAS, KAIP IR KODĖL VERČIA AUDIOVIZUALINĮ MENĄ?; leidyklos Margi raštai“ susitikimas  su knygos POKALBIAI APIE SEKSĄ autoriais – Viktoru Šapurovu ir Daiva Ausėnaite; leidyklos Andrena išleistos žymaus gruzinų pedagogo ir psichologo Šalvos Amonašvilio knygos HUMANISTINĖS PEDAGOGIKOS RITERIS sutiktuvės; leidyklos „Verba Vera“ išleistos žymios XIX–XX a. Šiaulių krašto visuomenės veikėjos, literatės, kultūros ir švietimo rėmėjos, grafienės Sofijos Bilevičiūtės-Zubovienės romano LAIMĖ pristatymas; jaunos leidyklos Gelmės“ prisistatymas ir jos išleistų knygų pristatymas; Kauno folkloro ansamblio „Žaisa“ (vadovai Giedrė Ramunė Pečiulienė ir Mintautas Petras Pečiulis)  advento dainų, ratelių ir žaidimų programėlė; leidyklos „Lieparas“ mažųjų skaitytojų kelionė su Liudos Petkevičiūtės knygų herojais (žiūrėti programoje).

Mugė veiks:

gruodžio 11 d. (penktadienis) – nuo 11.00 iki 19.00 val.

gruodžio 12 d. (šeštadienis) nuo 10.00 iki 19.00 val.

 gruodžio  13 d. (sekmadienis) nuo 10.00 iki 18.00 val.

 

Mugės programa:

GRUODŽIO 11 D. (PENKTADIENIS)

11.00 val. Mugės darbo pradžia (knygų prekyba, įsigytų knygų papuošimas proginiu Kauno kalėdinės knygų mugės – 2015 ženklu autorinių antspaudų studijos „Ekslibris.lt“ stende.

12.00 val. MUGĖS ATIDARYMAS. Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos prezidento Sigito Laduko bei Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovės viršininko majoro Donato Mazurkevičiaus sveikinimo žodžiai.

12.30. val. LABDAROS AKCIJA: Kauno kalėdinėje knygų mugėje dalyvaujančių leidyklų kalėdinių dovanų (knygų) perdavimas Lietuvos kariuomenės dalinių bibliotekoms.

19.00 val. Pirmosios mugės darbo dienos pabaiga.

 

GRUODŽIO 12 D. (ŠEŠTADIENIS)

10.00 val. Mugės darbo dienos pradžia (knygų prekyba, įsigytų knygų papuošimas proginiu Kauno kalėdinės knygų mugės – 2015 ženklu autorinių antspaudų studijos „Ekslibris.lt“ stende.

12.00 val. Lietuvos istorijos ir etnografijos knygynas kviečia į pokalbį apie senojoje baltų mitologijoje glūdinčias paslaptis AR GALIMA TIKĖTI IR PASITIKĖTI MŪSŲ PASAKOMIS BEI LIAUDIES DAINŲ TURINIU? AR VELNIAS TIKRAI BLOGIS, O GAL DIDIS SENOJO ŽMOGAUS PAGALBININKAS? Dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto etnologijos dėstytoja doc. dr. Dalia Senvaitytė. Renginio vedėjas Lietuvos istorijos ir etnografijos leidinių knygyno savininkas Leopoldas Krušinskas.

13.00 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto lektorės  Jurgita Astrauskienė, Miglė Urbonienė, Lina Abraitienė ir doc. dr. Danguolė Satkauskaitė  kviečia į paskaitą KAS, KAIP IR KODĖL VERČIA AUDIOVIZUALINĮ MENĄ? Su audiovizualiniu menu susiduriam kasdien – žiūrime televiziją, kiną, spektaklius, žaidžiame kompiuterinius žaidimus, stebime įvairius kultūrinius projektus. O ar susimąstome, kaip su šia medžiaga dirba audiovizualinio vertimo specialistai?  

 14.00 val. Leidykla Margi raštai“  kviečia pasikalbėti su knygos POKALBIAI APIE SEKSĄ autoriais – Viktoru Šapurovu ir Daiva Ausėnaite apie šį vieną svarbiausių žmonių gyvenimo aspektų.

15.00 val.  Leidykla Andrena kviečia į žymaus gruzinų pedagogo ir psichologo Šalvos Amonašvilio knygos HUMANISTINĖS PEDAGOGIKOS RITERIS sutiktuves. Dalyvauja vertėja Vilija Žalienė, Lietuvos humanistinės pedagogikos asociacijos pirmininkė Marina Korinevskaja, aktorė Gražina Urbonaitė, dainuojamosios poezijos atlikėja Jūratė Dailydėnienė ir leidyklos ANDRENA vadovė Nijolė Petrošienė.

16.00 val. Leidykla „Verba Vera“ pristato žymios XIX–XX a. Šiaulių krašto visuomenės veikėjos, literatės, kultūros ir švietimo rėmėjos, grafienės Sofijos Bilevičiūtės-Zubovienės romaną LAIMĖ. Dalyvauja romano vertėja ir leidėja, hum. m. dr. Jolanta Kriūnienė.

17.00 val. Jauna leidykla Gelmės“ pristato savo knygas.  Dalyvauja leidyklos direktorė Vida Bėkštienė.

19.00 val. Antrosios mugės darbo dienos pabaiga.

 

GRUODŽIO 13 D. (SEKMADIENIS)

10.00 val. Mugės darbo dienos pradžia (knygų prekyba, įsigytų knygų papuošimas proginiu Kauno kalėdinės knygų mugės – 2015 ženklu įmonės „Ekslibris.lt“ stende.

12.00 val. Folkloro ansamblis „Žaisa“ (vadovai Giedrė Ramunė Pečiulienė ir Mintautas Petras Pečiulis) pristato mugės lankytojams advento dainų, ratelių ir žaidimų programėlę.

13.00 val. Leidykla „Lieparas“ kviečia mažuosius ir jų tėvelius į kelionę su Liudos Petkevičiūtės knygų herojais. Dalyvauja autorė.

18.00 val. Mugės darbo pabaiga.

 

Pastaba: Visas Mugėje įsigytas knygas autorinių antspaudų studijos „Ekslibris.lt“ stende bus galima papuošti proginiu Kauno kalėdinės knygų mugės – 2015 ženklu.

Kultūra Renginiai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra