Kaunietis kontrabandines cigaretes slėpė garaže

Autorius: Data: 2011-04-14 , 14:18 Spausdinti

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai 2011 m. balandžio 13 d., patikrinę kauniečio naudojamą garažą ir jo automobilį, aptiko beveik 5 tūkst. pakelių neteisėtai laikomų cigarečių.

Muitinės pareigūnai turėjo išankstinės informacijos, kad Kaune, Islandijos gatvėje esančiuose garažuose, gali būti neteisėtai laikomos akcizais apmokestinamos prekės. Balandžio 14 d. apie 20 val. atvykę į garažų masyvą, muitininkai pamatė iš automobilio „Toyota Corolla“ į garažą kažką nešiojantį asmenį. Paaiškėjo, kad Kauno gyventojas S. P. į garažą krovė kontrabandines cigaretes. Atlikdami kratą kauniečio naudojamame garaže ir automobilyje, muitininkai aptiko 3 900 pakelių cigarečių „Premjer“, 490 pakelių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis bei 600 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ be banderolių.

Iš viso rasta 4 900 pakelių nelegaliai laikomų cigarečių, įvertintų daugiau kaip 36 tūkst. litų. Pareigūnai cigaretes bei automobilį „Toyota Corolla“ sulaikė. MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis).  

Per pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvos muitinės pareigūnai sulaikė 18 mln. vienetų cigarečių ir 70 tonų tabako. Visa sulaikyto tabako ir jo gaminių vertė siekia beveik 30 mln. litų. Muitinės analitikai pastebi tendenciją, kad šiais metais vis dažniau sulaikoma kontrabandinių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Valstybės siena , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra