Į Kauną atkeliauja Trys Karaliai

Autorius: Data: 2013-01-02 , 11:41 Spausdinti

2013 m. sausio 6 d., sekmadienį, 15.30 val. nuo S. Daukanto gatvės Laisvės alėja į Rotušės aikštę keliaus trys išminčiai Kasparas, Merkelis ir Baltazaras.

Jie sveikins ir kvies miestiečius susirinkti prie auksinės miesto eglės. Angelas su žvaigžde rankoje rodys kelią, svita neš deglus, muš būgnus. Šiais metais vėl kartu keliaus ir senasis Krivis, jis primins, kad atnešta elnio Devyniaragio saulė jau apsivertė ant kito šono, o diena pailgėjo per gaidžio žingsnį…

16.30 val.Rotušės aikštėje prasidės koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Tris Karalius ir jų palydą pasitiks Šeimininkas ir Šeimininkė, kurie miesto bendruomenei paskelbs, kad jau baigiasi kalėdojimo, svečiavimosi ir linksmybių laikas, metas nupuošti Kalėdų eglutę, vėl kibti į darbus…

Koncertuos folkloro ansambliai „Žaisa“, „Kupolė“, „Sodailio“. Šventėje dalyvaujantys folkloro ansambliai „Sodyba“, „Jotija“, „Lankesa“, „Brydė“, „Botagėlis“, „Ratilėlis“ kvies susirinkusiuosius kartu dainuoti ir šokti. Grupė „Ugnies valdovai“ suks ugnies ratus, įžiebs saulės ženklus, o koncertą vainikuos nuotaikinga kaimo kapela „Sadūnai“.

Šaltą žiemos dieną geras žmogus ir šuns nevarytų, bet Trys Karaliai negali nekalėdoti. Jų širdyje gera valia, rankose auksas, mira, smilkalai, o ką pasieks smilkalų kvapas, tas visus metus bus apsvaigęs iš laimės. Norite linksmai praleisti laiką? Ateikite, visi visi, dideli ir maži į Kauno miesto šventę ,,Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“.

Organizatoriai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

Informacija: tel. 867936715, www.ktkc.lt

KTKC archyvo nuotr.

Kultūra , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra