Kas yra SEO auditas ir kam jis reikalingas?

Autorius: Data: 2019-06-11 , 08:52 Spausdinti

PR

Prieš atliekant vidinę ir išorinę SEO optimizaciją visada yra rekomenduojamas SEO auditas, kuris padeda nustatyti, kokius svetainės pakeitimus reikėtų atlikti. Ši paslauga yra reikalinga tam, kad būtų galima paprasčiau sudaryti darbų atlikimo planą bei numatyti SEO paslaugų kainą. Šią paslaugą sudaro ne taip ir mažai įvairių darbų, kuriuos atlikus bus galima pateikti rekomendacijų bei numatyti, kokių rezultatų galima tikėtis.

Svarbiausi SEO audito privalumai

Jei nesate SEO specialistas, tikėtina, kad jums bus pernelyg keblu numatyti, kokie konkretūs darbai turi būti atliekami, ir juo labiau juos atlikti patiems. Jei kreipsitės į patyrusius SEO specialistus, galite net neabejoti, kad visi darbai bus atliekami tinkamai, o pasiekti rezultatai bus tikrai puikūs. Vis dėlto, atliekant SEO optimizaciją yra svarbi kiekviena smulkmena, tad SEO auditas leis numatyti, kokie darbai turi būti atliekami. Klientai, kurie kreipiasi dėl SEO paslaugų teikimo, neretai teiraujasi, kokios bus teikiamų paslaugų kainos, tačiau iš anksto tą numatyti yra labai sudėtinga. Atlikus SEO auditą galima sudaryti darbų atlikimo planą, ir tuomet nustatyti įkainius galima kur kas tiksliau ir paprasčiau.

Kokie darbai yra atliekami?

Pirmiausia yra atliekama bendra internetinės svetainės analizė: vertinama, ar anksčiau buvo atlikta SEO optimizacija, tikrinama, kiek svetainė turi vidinių ir išorinių nuorodų, taip pat įvertinama ir tai, ar vidinis SEO yra tinkamai sutvarkytas. Taip pat svarbu įsitikinti, ar svetainės krovimosi greitis yra optimalus, ar internetinis puslapis yra pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, ir t.t. Nors kai kurie niuansai gali atrodyti tarsi nereikšmingos smulkmenos, tačiau atliekant SEO optimizaciją nesvarbių dalykų paprasčiausiai nėra. Pavyzdžiui, klientui gali atrodyti, kad internetinės svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams visiškai nėra reikalingas, tačiau paskutiniu metu įvairių prekių bei paslaugų vis dažniau yra ieškoma naudojantis būtent mobiliuoju telefonu. Labai svarbu tai, kad neprarastumėte nė vieno potencialaus kliento, todėl išnaudokite visas suteiktas galimybes. Atlikus SEO auditą klientams yra pateikiamos rekomendacijos, kokie pakeitimai gali būti atliekami internetinėje svetainėje, ir tuomet galima pereiti prie SEO optimizavimo darbų.

Kaip pasirinkti SEO audito specialistus?

SEO auditas šiuo metu yra siūlomas daugybės įvairių bendrovių, tad gana dažnu klausimu tampa tai, kaip pasirinkti tinkamiausią tokias paslaugas teikiančią įmonę. SEO auditas atliekant svetainės optimizaciją yra labai svarbus etapas, todėl pirmiausia galite pasidomėti, kaip tam tikras bendroves vertina klientai. Naršydami internetinėje erdvėje galėsite rasti ne taip ir mažai atsiliepimų bei rekomendacijų, tad priimti tam tikrą sprendimą tikrai nebus labai keblu. Taip pat galėsite palyginti, kokios yra nustatytos SEO audito kainos, pasidomėti, kiek laiko gali trukti darbų atlikimas, ir t.t. Labai svarbu tai, kad SEO auditas apimtų kuo daugiau svetainės tikrinimo darbų, nes tuomet SEO optimizavimas bus atliekamas tikslingai ir garantuos geriausius rezultatus.

Straipsnis parengtas pagal Digital Star agentūros informaciją.

Naujienos Reklama/Skelbimai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra