Kas geriau – vonia ar dušo kabina?

Autorius: Data: 2012-02-05 , 14:14 Spausdinti

Kas yra dušo kabina?

Dušo kabinos – viena iš prekių, parduodamų ir pateiktų Bano.lt interneto svetainėje. Skiriasi ir jų kaina, ir dizainas. Galima teigti, jog žmonės pasiskirstė į dvi grupes. Kokios jos? Vieni mano, kad geriausias sprendimas yra vonia. Tačiau kita stovykla sako, kad jiems priimtiniau dušo kabinos.

Bano.lt duso kabina

Kaip pasirinkti?

Kai diskutuojama apie kokį nors dalyką, tikriausiai galvoje sukirba klausimas „o ką pasirinkčiau aš“? Atsakymas, žinoma, būtų subjektyvus, artimas širdžiai ir vaizduotei. O realybė yra tokia – žvelgiama į praktinę pusę, apie poreikius ir galimybes. Nors pasirinkti, ar dušo kabinos, ar vonios turėtų karaliauti, galima lengviau, kai apgalvojami visi argumentai.

Reikėtų paminėti, kad nei vienas minimas daiktas neužima šimtaprocentinės dalies žvelgiant iš naudojimo pusės. Vaizdingai tariant, vieni traukia į vieną pusę, kiti – į kitą. Bano.lt tinklalapyje ir dušo kabinos, ir vonios spinduliuoja dideliu asortimentu. Ar tai atsakymas į klausmimą? Ar tai įrodymas, kad vonios yra geresnis sprendimas? Ne, turbūt ne. Ko gero, tai tik nestiprus 1:0 pastarųjų naudai. Galbūt tai išduoda žmonių konservatyvumą? Nežinia. Ir dušo kabinos, ir vonios gaminamos ir parduodamos įvairaus dizaino, taip pat šie įrenginiai pasižymi skirtingomis įmantrybėmis. Na o kartais tiesiog dvelkia minimalizmu. Taigi kažin ar vonias reikėtų laikyti konservatyvumo išraiška. Tikriausiai ne. Dušo kabinų – taip pat. O galbūt vertėtų sakyti „tuo labiau“?

Dušo kabinos, esančios bano.lt interneto svetainėje, yra įvairių rūšių. Apie vonias galima pasakyti tą patį. Ir vienų, ir kitų būna ir pačių pigiausių, paprasčiausių, ir įmantresnių ar netgi masažinių. Trumpai tariant, pasirinkimas stebina.

Kas pigiau – ar vonios, ar dušo kabinos?

Niekam ne paslaptis, kad daug ką nulemia pinigai. Yra pigių vonių, taip pat ir dušo kabinų. Yra ir brangesnių. Visgi nesunku pastebėti, kad pastarųjų už mažesnę kainą yra daugiau. Taigi pasirinkimą iš dalies nulemia piniginės storis.

Dušo kabinos – puikus pasirinkimas. O kaip vonios? Ar vienas, ar kitas įrenginys vis tiek turi būti namuose. Na, o vienas iš svariausių dušo kabinų pliusų – dažniausiai mažesnė kaina.

PasaulisComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra