Karo akademijoje surengta spaudos konferencija dėl dviejų kariūnų dingimo

Autorius: Data: 2011-11-09 , 11:45 Spausdinti

2011 m. lapkričio 7 d. Karo akademijoje surengta spaudos konferencija, per kurią žiniasklaidos atstovai informuoti apie situaciją, susidariusią dingus dviem akademijos kariūnams.

„Mes dedame visas pastangas, kad dingę kariūnai būtų surasti ir jiems būtų viskas gerai, – spaudos konferencijoje pabrėžė akademijos viršininkas pulkininkas Gintaras Bagdonas. – Palaikome ryšį ir bendradarbiaujame su Policijos departamentu prie VRM, Karo policija ir dingusių kariūnų artimaisiais. Akademija siekia būti atvira visuomenei, todėl viešai ir su kitomis institucijomis sprendžiame iškilusias problemas.“

Akademijos viršininkas, kalbėdamas apie kariūnų dingimą, kartu atkreipė dėmesį į akademijos keliamus reikalavimus jaunuoliams, kurie nori studijuoti šioje institucijoje. „Norime atkreipti jaunimo dėmesį, kad čia yra atrenkami kariūnai, kurie turi būti stiprūs, rodydami ne tik savo fizines galimybes bet ir psichologinį pasirengimą bei asmenines savybes, tinkamas vadovui ir lyderiui Lietuvos kariuomenėje“, – sakė akademijos viršininkas.

Karo akademijos kariūnų taryba lapkričio 7-ąją Karo akademijos vadovybei įteikė pareiškimą, kuriame sako: „ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų taryba nesutinka su „Lietuvos ryto“ korespondentės L. Lavastės straipsniu, kuris 2011-11-05 buvo išspausdintas. Kariūnų tarybos nuomone, straipsnyje nurodyti teiginiai apie Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo akademija yra nepagrįsti ir klaidingi, siekiantys apšmeižti Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją.

Straipsnyje nurodyta, kad Karo akademijoje nėra teikiama psichologo pagalba, nors akademijoje yra net trys kvalifikuotą psichologinę pagalbą galintys suteikti specialistai. Šie specialistai yra skaitę paskaitas kariūnams ir šių specialistų telefonų numeriai yra prieinami kariūnams.

Straipsnyje yra pateikiama, kad paskyrus kariūną į pareigas, tai yra bausmė ir tuo siekiama iš jo pasityčioti. Tačiau kariūnui turėti vadovaujamas pareigas ir dirbti su kitais kariūnais yra garbė, kadangi kariūnas įgyja daug patirties.

Kalbant apie „alaus vartojimą“ Karo akademijoje norėtumėm pažymėti tai, kad alaus vartojimas yra šiurkštus pažeidimas, už kurį yra taikoma didžiausia bausmė – pašalinimas iš Karo akademijos.“

Vaizdo įrašas

Daugiau informacijos:

http://www.kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/lietuvos_karo_akademijos_virsininkas_kreipiasi_i_dingusius_kariunus_sprendimo_ieskosime_kartu.html

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra