Karo akademijoje rengiami tarptautiniai Sausumos pajėgų štabo karininkų kursai

Autorius: Data: 2012-01-24 , 11:14 Spausdinti

Nuo 2012 m. sausio 23 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje prasidėjo tarptautiniai Sausumos pajėgų štabo karininkų kursai, kuriuose mokysis Lietuvos ir Latvijos karininkai. Iš viso kursuose dalyvaus 42 klausytojai.

Kursų atidaryme Krašto apsaugos ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Almantas Leika linkėjo dalyviams kursuose įgytas žinias panaudoti vykdant savo pareigas ir produktyviai prisidėti prie kariuomenės vystymo savo šalyje.

Į kursų atidarymo ceremoniją atvykęs Latvijos karo akademijos viršininkas pulkininkas leitenantas Egilsas Leščinskis džiaugėsi tarptautiniu bendradarbiavimu ir karininkams suteikta galimybe mokytis Lietuvos karo akademijoje, čia baigti tarptautinius Sausumos pajėgų štabo karininkų kursus.

Lietuvos karo akademijos viršininkas pulkininkas Gintaras Bagdonas taip pat kreipdamasis į kursų dalyvius palinkėjo jiems šiose studijose įgyti reikalingų žinių. „Lietuvos karo akademija turi gerus instruktorius, kurie tikrai padės jums įtvirtinti jau turimas žinas ir jas praplėsti, o kartu ir pasidalinti turima patirtimi su kitais karininkais“, – kalbėjo akademijos viršininkas.

Pirmieji tarptautiniai Sausumos pajėgų štabo karininkų kursai Lietuvos karo akademijoje vyks iki birželio 1 d.

Karo akademijos inf.

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra