Karo akademija bendradarbiaus su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centru

Autorius: Data: 2012-11-14 , 15:00 Spausdinti

Trečiadienį, 2012 m. lapkričio 14-ąją, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas pulkininkas Eugenijus Vosylius ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią abi institucijos sutarė plėtoti ir vykdyti bendrus istorinės tematikos projektus ir renginius.

Sutartis numato, kad Akademija konsultuosis su Genocido ir rezistencijos tyrimų centro specialistais ir kvies juos dalyvauti Akademijos organizuojamuose renginiuose, mokslinėse konferencijose, tyrimų projektuose, kurie susiję su XX a. vidurio ir antrosios pusės Lietuvos istorijos temomis.

Akademijos atstovai galės susipažinti su Genocido ir rezistencijos tyrimų centro sukaupta istorine medžiaga, dalyvauti ekskursijose ir edukaciniuose užsiėmimuose, rengiamuose Genocido aukų muziejuje, Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse.

Lietuvos karo akademija ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras taip pat planuoja organizuoti bendrus moksleiviams skirtus edukacinius projektus, ugdančius jų patriotiškumą ir pilietines nuostatas.

Asmuo ryšiams: LKA Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriaus viršininkė mjr. Birutė Krasavinienė, 8 620 48 976

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra