Karkasiniai namai

Autorius: Data: 2019-09-21 , 07:51 Spausdinti

Karkasiniai namai

PR

Karkasiniai namai dar kitaip yra vadinami skydiniais, arba moduliniais namais. Tokio tipo namų statyba prasidėjo daugiau kaip prieš 50 metų ir šiandien yra viena iš populiariausių projektuojant gyvenamosios paskirties pastatus. Tai patogūs ir šiuolaikiški namai, pasižymintys paprastumu bei aukšta kokybe, jie yra mėgstami daugelio visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie karkasinių namų statybą ir ja užsiimančių įmonių teikiamas paslaugas.

 

Greita ir efektyvi statyba

Karkasiniai namai pasižymi paprasta, bet tvirta sandara. Paprastos konstrukcijos ir moderniausia statybos darbams naudojama technika suteikia galimybę greitai atlikti statybos darbus. Šis būdas – tai puikus sprendimas šiuolaikiškam, greitų rezultatų bei aukštos kokybės siekiančiam žmogui. Greiti darbai neapsunkina ir padeda sutaupyti daug statybos darbams skiriamų išlaidų. Kodėl gi nepasinaudojus karkasinių namų statybos galimybėmis ir Jums?

 

Kaip vykdomi statybos darbai?

Pirmiausia, patyrę statybos specialistai suprojektuos namą pagal Jūsų asmeninius poreikius. Konsultacijų metu galėsite aptarti kainas, statybos galimybes, medžiagų pristatymo bei statybos laiką. Konsultantai padės priimti optimaliausius sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei finansines galimybes.

Kitas etapas – naujo namo statyba. Namo montavimas pirminiame etape paprastai užtrunka apie 3–5 dienas surenkant jį iš atvežtų detalių. Vėliau dedama stogo danga, montuojamos visos reikalingos instaliacijos ir priedai. Pilnas projekto atlikimas gali užtrukti iki 3–4 mėnesių.

Pasinaudokite karkasinių namų statybos teikiamomis galimybėmis jau dabar – mėgaukitės aukšta kokybe ir patogumu. Patyrę specialistai atlieka darbus greitai, patikimai ir garantuoja aukštą kokybę.

Reklama/Skelbimai



Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra