Kariuomenė įsigijo specialiosios paskirties lengvųjų automobilių

Autorius: Data: 2012-09-07 , 15:13 Spausdinti

Lietuvos kariuomenė įsigijo šešis lengvuosius automobilius „Škoda Superb“ markės automobilius su specialiąja įranga, kurie bus skirti Karo policijai pavestoms užduotims ir funkcijoms vykdyti.

Tokią automobilių įsigijimo sutartį Lietuvos kariuomenė 2012 m. rugsėjo 6 d. pasirašė su UAB „Baltieva“. Bendra sutarties vertė – 719,9 tūkst litų.

Su naujaisiais automobiliais Karo policija užtikrins karinio transporto eismo saugumą, lydės ir saugos užsienio valstybių karinį transportą, vykdys svarbių asmenų ir delegacijų palydą, kitas operatyvaus veikimo reikalaujančias užduotis.

Karo policijai taip pat pavesta saugoti karines teritorijas, palaikyti tvarką ir drausmę kariniuose vienetuose, vykdyti visų transporto priemonių eismo saugumo užtikrinimą karinėse teritorijose, o karinio transporto ir už jų ribų. Karo policijos kariai taip užtikrina nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, dalyvauja juos atskleidžiant ir tiriant, atlieka įtariamųjų, kaltinamųjų ar dingusių be žinios karių paiešką, kitas užduotis.

Pavestoms užduotims atlikti Karo policija taip pat naudoja šarvuotus visureigius HMMWV, „Land Rover“, „Mitsubishi“, mikroautobusus „Peugeot“, WV, „Mercedes Benz“, „ Ford“, lengvuosius automobilius „Škoda Octavia“, WV „Caddy“, kt.

Tatjanos Antipovos (KAM archyvo) nuotr.

www.kam.lt

 

Automobilių supirkimas: http://www.automobiliu-supirkimas-1.lt/

Kariuomenė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra