Kariūnai kviečia dalyvauti kraujo donorystės akcijoje

Autorius: Data: 2012-09-24 , 10:53 Spausdinti

2012 m. rugsėjo 27 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje organizuojama kraujo donorystės akcija „Dalinkis gyvenimu“, į kurią kviečiami visi norintys neatlygintinai duoti kraujo Nacionaliniam kraujo centrui. Akcijos iniciatoriai – akademijos kariūnai, aktyviai raginantys visuomenės narius tapti kraujo donorais ir padėti tiems, kuriems tikrai reikia šios pagalbos.

Kariūnai skirtingose Vilniaus miesto vietose – Rotušės ir Lukiškių aikštėse, Odminių skvere ir prie Baltojo tilto – jau kvietė vilniečius ir miesto svečius dalyvauti kraujo donorystės akcijoje. Čia buvo piešiamos kraujo lašo dėlionės dalys ir dalijami lankstinukai apie akademijoje ketvirtadienį, rugsėjo 27-ąją, vyksiančią akciją, kurios metu taip pat bus bandoma pasiekti ir naują kraujo davimo per vieną dieną rekordą.

Vilniečiai domėjosi kariūnų iniciatyva ir žadėjo apsilankyti Lietuvos karo akademijoje, kur visos prieš porą dienų įvairiose Vilniaus miesto vietose nupieštos dėlionės dalys bus surinktos į vieną šios akcijos simbolį – kraujo lašą.

Akcijos metu akademijoje vyks koncertas, kuriame dalyvaus žymūs Lietuvos dainininkai, bus rodomi filmai apie kariūnų pratybas ir donorystę. Kariūnai svečius supažindins su jų gyvenimu akademijoje – pakvies į Akademijos muziejų, lazerinį tirą, sporto salę, kariūnų bendrabutį. Kraujo donorams bus įteiktos suvenyrai.

Kariūnai dalyvauja įvairiose kraujo davimo akcijose ir stengiasi pagelbėti Nacionaliniam kraujo centrui. Ši akcija „Dalinkis gyvenimu“ – tai renginys visiems Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams.

Organizatoriai primena – Duodant kraują reikia turėti asmens dokumentą.

Kraujo donorystės akcija vyks Lietuvos karo akademijoje (Šilo g. 5A, Vilnius), laikas – 14.00–20.00 val.

Daugiau informacijos: Kariūnų tarybos atstovas krn. Mantas Blėda, tel. 8 662 41406, arba el. p. mantas@bleda.lt.

Kontaktai žiniasklaidai: tel.: (8 5) 210 3526, 8 672 43275 arba el. p.: lina.vaitiekunaite@mil.lt.

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra