Kariai kviečia numegzti drabužėlių Afganistano vaikams

Autorius: Data: 2012-08-27 , 11:50 Spausdinti

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vilniaus Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės kariai, kurių pagrindu suformuota rudenį į tarptautinę misiją Afganistane išvyksianti Lietuvos vadovaujama Goro provincijos atkūrimo grupės 16-oji pamaina (PAG-16), tęsia dar vasarą paskelbtą akciją „Megzti drabužėliai Afganistano vaikams“.

Kariai kviečia Lietuvos žmones prisidėti prie karių ir jų artimųjų iniciatyvos numegzti drabužėlių vaikams ir taip bent daliai Goro provincijos vaikų palengvinti bei praskaidrinti būsimos žiemos rūpesčius. „Gal vieniems geriau sekasi megzti kojines, kitiems šalikus – mums viskas tiks, kad tik iš širdies būtų padaryta“, – sakė misijai Afganistane besirengiantys PAG-16 kariai.

Norėdami, kad lietuviški mezginiai sušildytų kuo daugiau Afganistano vaikų, kariai prie šios iniciatyvos kviečia prisidėti Lietuvos žmones, bendruomenes, įvairias organizacijas.

Akcija vyks iki 2012 m. rugsėjo 21 dienos.

Kariai maloniai prašo mezginius pristatyti į KASP Vilniaus Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės kuopas Vilniuje, Ukmergėje, Širvintose, Ignalinoje, Molėtuose ir Trakuose arba skambinti telefonu 8 671 15 492 ar susisiekti elektroniniu paštu: cimicghowr@gmail.com.

Tai ne pirma tokia socialinė akcija, kurią rengia į misiją Afganistane vykstantys Lietuvos kariai. Ankstesnių PAG pamainų kariai Afganistano vaikams yra padovanoję Lietuvos žmonių numegztų kepurių, šalikų, pirštinių, kojinių, nuvežę Lietuvos vaikų bendraamžiams iš Afganistano nupieštų piešinių.

PAG-16 į Afganistano Goro provinciją pusmečio misijai išvyksta šių metų lapkričio mėnesį.

Afganistano Goro provincijoje veikianti Lietuvos vadovaujama provincijos atkūrimo grupė yra bendra civilių ir karių misija, NATO tarptautinių saugumo paramos pajėgų (angl. International Security Assistance Force, ISAF) dalis, kuri savo veiklą pradėjo 2005 metų vasarą. Misijos pagrindinė užduotis – padėti Afganistano valdžiai plėsti įtaką provincijoje, užtikrinti saugumą ir sudaryti tinkamas sąlygas provincijai atkurti.

Pastaba žiniasklaidai: daugiau informacijos apie akciją PAG-16 Civilių ir karių bendradarbiavimo grupės vadas kpt. Erlandas Snieškus, mob. tel. 8 671 15 492.

Giedrės Maksimovič nuotr.

www.kam.lt

Nuotraukoje: Mezginiai, kurie keliaus į Afganistaną

Kariuomenė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra