Kariai kviečia Lietuvos žmones Afganistano vaikams numegzti pirštinių

Autorius: Data: 2011-09-14 , 14:33 Spausdinti

Rudenį į tarptautinę misiją Afganistane išvykstanti nauja Goro provincijos atkūrimo grupės Lietuvos karių pamaina kviečia Lietuvos žmones dalyvauti jų rengiamoje socialinėje akcijoje „Sušildyk vaikučių rankutes“ ir numegzti Afganistano vaikams pirštinių.

Žiemos (lapkričio-kovo mėnesiais) Afganistane itin atšiaurios ir sniegingos, todėl kariai rengia šią paramos akciją norėdami bent daliai Goro provincijos vaikų palengvinti ir praskaidrinti artėjančios žiemos rūpesčius.

Panašias labdaros akcijas, skirtas Goro vaikams, Lietuvos kariai organizuoja ne pirmą kartą. Šios Afganistano provincijos vaikus atšiauriomis žiemomis šildė Lietuvos žmonių numegzti šalikai, kepurės, kojinės, kt. Per pastarąją tokią akciją provincijos vaikams buvo surinkta ir išdalinta daugiau kaip trys tūkstančiai porų Lietuvos žmonių numegztų vilnonių kojinių.

Kariai tikisi, kad ir šį kartą Lietuvos žmonės, bendruomenės, organizacijos taip pat atsilieps į jų kvietimą ir iki rugsėjo 16 d. suspės numegzti ir padovanoti bent po vieną porą pirštinių.

Numegztas pirštines kariai kviečia atnešti į įvairiuose šalies miestuose esančias Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Vilniuje kuopavietes.

Lietuvos žmonių dovanas į Afganistano Goro provinciją nuveš ir išdalins lapkritį į misiją išvykstantys Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės keturioliktosios pamainos ( PAG-14) kariai.

Naujoji Lietuvos karių pamaina suformuota Krašto apsaugos savanorių pajėgų Panevėžio Vyčio apygardos 5-osios rinktinės pagrindu.

Daugiau informacijos apie akciją: PAG-14 visuomenės informavimo karininkas vyr. ltn. Tomas Pakalniškis mob. 8 657 61271, 8 647 13 943 arba el. paštu cimicghowr@gmail.com.

Punktų, į kuriuos galima atnešti pirštines, sąrašas

www.kam.lt

Kariuomenė ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra