Kariai ir krašto apsaugos vadovybė pagerbė Lietuvos laisvės gynėjų atminimą

Autorius: Data: 2013-11-04 , 09:36 Spausdinti

2013 m. spalio 31 d. krašto apsaugos vadovybė – viceministrai Antanas Valys ir Ramūnas Usonis, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius – lankėsi Antakalnio memoriale, tylos minute pagerbė žuvusiųjų Lietuvos laisvės gynėjų atminimą. Vėliau aplankė tautos patriarcho dr. Jono Basanavičiaus ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kapus, padėjo gėlių prie Nežinomo kario kapo ir prie paminklo žuvusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę Rasų kapinėse.

Pagerbimo ceremonijose taip pat dalyvavo Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai.

Jau antrus metus per Vėlines Lietuvos kariuomenės vado vardu pagerbiami tarpukario Lietuvos kariuomenės generolų ir kitų kovose už Lietuvos nepriklausomybę dalyvavusių karių atminimas.

Vėlinių išvakarėse kariai lankė ir tvarkė įvairiose šalies vietose palaidotų tarpukario Lietuvos generolų, kitų karių, partizanų, Anapilin išėjusių tarnybos draugų kapus, tautine juostele apjuosė žuvusių karių antkapinius paminklus ir kryžius, uždegė žvakutes.

Lietuvos kariuomenės kariai ir kariai savanoriai kartu su Lietuvos šaulių sąjungos nariais per Vėlines aplankys  daugiau nei 1700 karių amžinojo poilsio ar įamžinimo vietų visoje Lietuvoje.

Ievos Budzeikaitės (KAM) nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra