KAM plečia bendradarbiavimą su vidaus reikalų sistema

Autorius: Data: 2014-12-15 , 14:38 Spausdinti

 Jovita Sukackaitė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Krašto apsaugos ministerija siūlo vidaus reikalų sistemos institucijas aktyviau įtraukti į Lietuvos kariuomenės rengiamas pratybas. Tarnybos dalyvautų nacionalinėse, regioninėse ir Jungtinių Valstijų vadovaujamose pratybose. Išlaidas padengtų
Krašto apsaugos ministerija, kitąmet tam reikėtų apie 1,2 mln. litų. Ministerija taip pat siūlo vidaus reikalų sistemos institucijoms į savo organizuojamų pratybų scenarijus įtraukti tam tikrus karinius elementus – karo belaisvių konvojavimas, strateginių objektų gynyba.

„Mūsų sąveikos su VRM, su Valstybės sienos apsaugos tarnyba, su Viešojo saugumo tarnyba – bendros pratybos, mokymai ir galimybė pritraukti tų tarnybų žmones prie krašto apsaugos. […] Mes turime siūlymą, kad gali būti bendros pratybos, kuriose mes naudosimės ta pačia ginkluote, tomis pačiomis mokymo bazėmis, mes taip pat siūlome, kad šių tarnybų žmonės, kurie karo metu būtų ginkluotų pajėgų sudedamoji dalis, kad jie turėtų ir bazinį karinį išsilavinimą – tokia informacija pateikta kolegoms Vyriausybės pasitarime“, – sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Kariuomenė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra