Kalėdinės dovanų dėžutės

Autorius: Data: 2017-10-13, 16:24 Spausdinti

Kalėdinės dovanų dėžutės

Artėjant šventėms – metas pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ar verslo partneriams. Kalėdinės dovanų dėžutės  naudojamos norint šventiškai supakuoti Jūsų paruoštas staigmenas. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti pačių įvairiausių dydžių bei formų dėžučių. Priimame ir individualius užsakymus, dėžutes gaminame pagal Jūsų nurodytus išmatavimus. Tinkamai pasirūpinkite savo dovanų įpakavimu ir nustebinkite kitus jau šiandien!

Kam reikalingos dovanų dėžutės?

 

Rodos, būtų visai neįdomu, jei dovana būtų įteikiama tiesiai į rankas, be jokios kalėdinės dėžutės. Žmonės jau nuo seno mėgsta pradžiuginti vieni kitus, dovanodami dovanas jie siekia pateikti dar kažką daugiau, kad šis veiksmas būtų ne toks kasdieniškas, o labiau šventiškas ir kažkuo nepaprastas. Be to, dėžutėje paslėpta dovana – tai tam tikra intriga. Kol ją išpakuojate, nekantraujate sužinoti, kas gi ten galėtų būti.

Siekiant maloniai nustebinti artimą žmogų, svarbu išsirinkti tinkamą dovanos įpakavimą. Kalėdinės dovanų idėjos – tai ištisa virtinė pasirinkimų! Pas mus rasite pačių įvairiausių pasiūlymų savo idėjų įgyvendinimui. Rūpinamės, kad Jūsų kalėdinė dovana būtų įpakuota šventiškai bei pradžiugintų žmones, kuriems Jūs ją dovanosite.

Artėja Kalėdos – metas pasirūpinti dovanomis

Kalėdos yra visų mėgstama šventė, kai džiaugiamasi brangių žmonių artumu tiek dovanojant, tiek gaunant dovanas. Kad šis džiaugsmas būtų dar didesnis, tereikia pasirūpinti gražiomis ir kokybiškomis dovanų dėžutėmis. Kas gi neapsidžiaugtų pabudęs ankstų Kalėdų rytą ir po eglute išvydęs puošniose dėžutėse gražiai supakuotas dovanėles? Metas įkvėpti Jūsų dovanoms kalėdinės dvasios! Visa tai nesunkiai galima paversti realybe. Nepraleiskite progos maloniai nustebinti savo artimuosius! Mes pasirūpinsime viskuo, ko Jums gali pritrūkti.

Aplinkai draugiškos šventinės dėžutės

UAB „Ekologinė sfera“ gamina tik draugiškas aplinkai bei žmogui pakuotes. Jau daugiau kaip 15 metų kuriame dovanų dėžutes iš rudojo perdirbto kartono, kuris gali būti dažomas įvairiomis spalvomis ir taip įgyti unikalią estetišką išvaizdą. Rūpinamės, kad mūsų gaminiai būtų ekologiški, todėl naudojame tik perdirbtas žaliavas. Gaminamos dėžutės yra tvirtos, atsparios drėgmei ir purvui.

Naudojame trijų rūšių kartoną – trisluoksnį, penkiasluoksnį bei mikro gofruotąjį. Kuo storesnis kartonas, tuo tvirtesnės bei įvairioms aplinkoms sąlygoms atsparesnės dėžutės. Gamybos procese pasitelkiama moderni bei efektyvi įranga. Jos pagalba lengvai išgaunamos norimos formos, kurias vėliau galima pritaikyti skirtingoms reikmėms. Todėl mūsų parduotuvėje visada rasite didelį pasirinkimą. Pasiūlykite savo idėją ir mes paversime ją realybe.

Naujienos , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra