Kalėdinė mugė Prezidentūroje: sušildykime vieni kitus gerumu

Autorius: Data: 2011-12-08 , 08:02 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2011 m. gruodžio 8 d. (Vilnius).

Artėjant Kalėdoms Prezidentūroje – dar vienas visuomenei skirtas kalėdinis renginys. Sekmadienį, gruodžio 11 d. 14 val., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šalies gyventojus kviečia į Prezidentūros kiemelyje vyksiančią tradicinę kalėdinę nevyriausybinių organizacijų (NVO) labdaros mugę ir koncertą.

„Gerumas sustiprina ir suartina. Kalėdinė NVO mugė – puiki proga įsitikinti, kad padėti šalia esančiam yra visai paprasta. Rankų darbo kalėdinis suvenyras, kuriuo papuošite savo namus, gali padėti sukurti gražesnes Kalėdas ir praskaidrinti gyvenimą tiems, kam labiausiai reikia mūsų pagalbos. Sušildykime vieni kitus gerumu!“, – sakė Prezidentė.

Šiemet Prezidentės globojamoje mugėje idėjas, kaip galime padėti vieni kitiems, pristatys 28 NVO iš visos šalies. Mugės lankytojai galės iš pirmų lūpų sužinoti, kaip praskaidrinti sergančių vaikų dienas, kokios pagalbos reikia pagyvenusiems, vienišiems, krizines situacijas išgyvenantiems žmonėms, kas svarbu kalintiems ar iš įkalinimo įstaigų grįžtantiems asmenims, kokia pagalba svarbiausia neįgaliesiems.

Nevyriausybinių organizacijų surinktos lėšos padės sukurti gražesnes Kalėdas nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems, vienišiems seneliams ir vaikams, nuo smurto nukentėjusioms moterims, gausioms šeimynoms, nelaimių ištiktiems žmonėms.

Mugėje lankytojai galės įsigyti rankų darbo kalėdinių dovanėlių: neįgaliųjų kūrybos, vaikų rankdarbių, įkalinimo įstaigose esančių žmonių dirbinių ir kitų įvairių kūrinių. Vaišindamiesi pagal senovinį receptą keptais kalėdiniais meduoliais, obuolių pyragu, karšta arbata, sriuba ir kareiviška koše šalies žmones galės pasidalinti kalėdiniais rūpesčiais ir džiaugsmais.

Knygos mylėtojai galės prisijungti prie Prezidentės globojamos akcijos „Knygų Kalėdos“ ir praturtinti savo krašto bibliotekas naujomis knygomis.

Kalėdinę nuotaiką mugės lankytojams kurs neįgaliųjų muzikinis kolektyvas „Spalvų orkestras“, folkloro ansambliai „Nalšia“, „Dijūta“, „Radasta“, „Poringė“, „Jorė“, Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospelo choras, vyks fakyrų grupės pasirodymas.

Renginio programa:

14.00-14.30 val. – Mugės atidarymas. Koncertuoja neįgaliųjų muzikinis kolektyvas Spalvų orkestras

14.30-16.00 val. – Su kalėdiniais lietuvių papročiais supažindins, kartu su žiūrovais šoks, dainuos ir žais folkloro ansambliai Nalšia, Dijūta, Radasta, Poringė, Jorė

16.00 val. – Fakyrų grupė 13. Šokis su ugnimi

16.10-16.30 val. – Dainuoja Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospelo choras

www.lrp.lt

wallpaper4me.com nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra