Kalbos viktorina

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Šiemet didžiajam lietuvių kalbininkui Jonui Jablonskiui sukanka 150 metų. Šiai sukakčiai paminėti organizuojamas renginių ciklas „Jono Jablonskio diena Šiauliuose“: konkursai, parodos, konferencija ir kt.
 
Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedra (LKKK) ir Lietuvių kalbos draugijos (LKD) Šiaulių skyrius kviečia visus, neabejingus lietuvių kalbai (išskyrus baigusius ar studijuojančius lituanistiką), dalyvauti kalbos viktorinoje.
 
Viktorinos dalyviams reikės atsakyti į 20 klausimų apie Joną Jablonskį, jo darbus, sąsajas su Šiauliais, taip pat apie gimtąją (lietuvių) kalbą ir kalbininkus. Kalbos viktorinos nugalėtojai ir prizininkai (moksleivių ir suaugusiųjų grupėse) bus apdovanoti baigiamajame vakare Ch. Frenkelio viloje gruodžio 16 d.
 
Atsakymus į viktorinos klausimus prašom siųsti iki gruodžio 10 d. elektroniniu paštu: lkk@hu.su.lt arba adresu: Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedrai (VIKTORINAI), P. Višinskio g. 38, Šiauliai. Būtina parašyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, mokiniams – mokyklos pavadinimą, klasę; suaugusiesiems – išsilavinimą (įgytą ar studijuojamą specialybę), darbovietę, einamas pareigas ir telefono numerį.
 
Konkurso organizavimo ir vertinimo komisija: dr. Giedrė Čepaitienė (LKKK profesorė, komisijos pirmininkė), dr. Ona Laima Gudzinevičiūtė (LKKK vedėja), dr. Jolanta Vaskelienė (LKKK docentė), Algirdas Malakauskas (LKD Šiaulių skyriaus pirmininkas), Aušrinė Rinkevičienė (Šiaulių miesto savivaldybės kalbos tvarkytoja), Irma Jurgaitytė (LKKK administratorė).
 
VIKTORINOS KLAUSIMAI (*.doc)
 
www.zemaitijosgidas.lt
 
Nuotraukoje: Lietuvių kalbininkas J. Jablonskis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra