Kalbanti muzika su Kostu Smoriginu

Autorius: Data: 2011-10-13 , 15:44 Spausdinti

Rudeniui įpusėjus, vis labiau norisi šiltų ir jaukių vakarų, kur gardžiai gurkšnojant kvapnią arbatą klausomasi širdžiai mielos muzikos bei įdomiai ir nuoširdžiai bendraujama. Būtent dėl tokių tikrų ir nuoširdžių akimirkų, pradedamas naujas koncertų ciklas „Kalbanti muzika“, kuriame žodžių ir melodijos harmonija taps patalu vėsų rudes vakarą. Ne tik atlikimas, bet ir klausytojų klausimai su nuoširdžiais atlikėjų atsakymais, taps šio ciklo pagrindu.

Ar kada nors pagalvojote, kokią įtaką Jums daro mylima muzika, o ką ji reiškia pačiam atlikėjui, kaip gimsta kūryba, kodėl ji skamba būtent taip? Kokių istorijų įkvėpta gimė Jūsų mėgstamiausia daina?

Naujojo muzikinio ciklo „Kalbanti muzika“ atidarymo koncertas įvyks 2011 m. spalio 22 d., kuriame bus kviečiama klausytis ir bendrauti su Kostu Smoriginu. Tai – menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, savo gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre, sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis. Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, o vėliau su kolegomis aktoriais Sauliumi Bareikiu ir Olegu Ditkovskiu subūrė „Aktorių trio“. Nuolat užsiėmusio menininko koncertas – visada laukiama dovana jo gerbėjams. Juk tai pasiilgtos ir mylimos dainos, K. Smorigino ekspresyvumas ir tas ypatingas, gilus prikimęs balsas.

Kostui Smoriginui jo klausanti publika yra labai svarbi: „Norisi pasirodyti gerai arba labai gerai. Tačiau būtų beprasmybė šitą daryti be klausytojų. Be galo saldus jausmas, kai iš jų gauni emocijas atgal. Tik čia prasideda kūryba“. Su Kostu Smoriginu bendravusieji prisipažįsta, jog įdomios mintys jame lyg kibirkštėlės blyksi.

Tuo klausytojai patys galės įsitikinti šeštadienį, spalio 22-ąją. Nautilus laisvalaikio namuose (Savanorių pr. 124, Kaunas), koncerte „Kalbanti muzika su Kostu Smoriginu“.

Projektų koordinatorė Judita Mackevičiūtė, VŠĮ „Idėjų garažas“, tel: +37068756871, el. paštas: judita@idejugarazas.lt, www.idejugarazas.lt 

Nuotraukoje: K. Smoriginas

Muzika , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra