Kaip suderinti grožį ir funkciją renkantis langų uždengimus?

Autorius: Data: 2016-12-08 , 15:55 Spausdinti

Kaip suderinti grožį ir funkciją renkantis langų uždengimus?

Naujai atsikrausčiusiems ar besiruošiantiems remontuoti asmenims galvose vis kirba klausimas: kaip namus patobulinti taip, kad jie taptų asmenybės tąsa? Būtent tai yra profesionalaus interjero dizaino užduotis. Tai preciziškas darbas: sugriauti kambario atmosferą gali net viena prastai parinkta detalė. Verta pastebėti, kad neretai ta detale tampa lengvabūdiškai parinkti langų uždengimai, kuriems išsirinkti dažnas pamiršta skirti šiek tiek daugiau laiko.

Langų uždengimai – interjero tąsa

Tie, kurie galvoja, kad namų interjeras yra tiesiog gražus apstatymas ir akį traukiančios spalvos, klysta. Profesionalus interjero dizainas orientuojamas ne tik į estetiką: ypatingas dėmesys kreipiamas į erdvių funkcijas. Patalpos yra suprantamos kaip priemonė ten gyvenančiam ar dirbančiam išnaudoti savo potencialą. Parinktas interjeras sudaro sąlygas net didžiausiam kambariui atrodyti mažesniam, o mažiausiam butui – prilygti rūmams.

Kambario funkcijoms, įvaizdžiui labai svarbi saulės šviesos kontrolė. Pavyzdžiui, darbo kambaryje saulės šviesa turi būti kuo daugiau išnaudojama, taip didinant produktyvumą, tačiau ji negali trukdyti darbui su ekranais. Miegamajame saulės šviesos beveik nereikia, todėl čia parinktas sprendimas turi būti tamsesnių spalvų. Taigi kiekvienas sprendimas parenkamas atitinkamai pagal situaciją.

Originalūs langų uždengimai

Lietuvių širdis jau spėjo pakerėti rinkoje atsiradę foto roletai, kuriais kiekvienas gali ne tik pagražinti namų vidų, bet ir pasipuošti namus mėgstamu vaizdu. Tai itin pravartu daugiabučių rajonuose, kai pro langą matosi ne laukas, o tiesiog kiti gyvenamieji butai, ne itin patrauklūs balkonai. Tačiau -kokį atvaizdą išsirinkti? Ir ar foto roletai vienintelis pasirinkimas?

„Domus Lumina“ įmonė apgalvojo šiuos klausimus kurdami Dizaino spaustuvę kaip alternatyvą foto roletams. Joje sudarytos galimybės kiekvienam norinčiam išsirinkti iš 18 skirtingų raštų ar nuotraukų kolekcijų pagal savo kambario paskirtį ar norimą temą. Neradę norimų atvaizdų, patys klientai gali atsiųsti nuotrauką, kuri bus profesionaliai perkelta ant pasirinkto audinio.

Grožis ir funkcija

Renkantis langų uždengimus, dažnas dvejoja: rinktis grožį ar funkciją? Norimą atvaizdą ar praktiškumą? Pasirinkus Dizaino spaustuvės roletus, galima suderinti abi galimybes:

  • Atvaizdas gali būti perteikiamas ant norimo audinio: galite rinktis ne tik standartinio foto roleto audinį, bet ir kitus audinius, kurie pasižymi įvairiomis techninėmis savybėmis, taip pat ir „Diena – Naktis“ roletus (vieni šviesesniu raštu, kitas tamsesniu).
  • Raštas užpurškiamas tolygiai, atvaizdas perteikiamas labai aukštos kokybės.
  • Naudojami spaudai specialūs dažai turi ir sertifikatą, leidžiantį juos naudoti itin jautriose aplinkose, tokiose kaip mokyklos, darželiai.

Kuo tai skiriasi nuo įprastų foto roletų? Dizaino spaustuvės gaminami roletai gali geriau suderinti grožį ir funkciją, nes gali būti gaminami ant įvairių audinių, o foto roletų audiniai gali būti tik standartiniai užtamsinantys arba „Black Out“.

Galimybė priderinti funkcinius ir estetinius poreikius dizaino spaustuvės roletais yra praktiška galimybė tiems, kurie neturi progos įgyvendinti didesnius pokyčius ar sprendimus savo būste. Dizaino spaustuvės pagalba nuo šiol galima lengviau derinti langų uždengimus prie jau įsigytų ar pamėgtų tapetų, interjero detalių ar tiesiog kraštovaizdžio. Tai puikus pagalbininkas interjero dizaineriams ar architektams, kurie nuolat susiduria su klientų pageidavimais ar norais bei jų išpildymu.

________________________________

Dažnai kyla klausimas, ar reikia derinti langų uždengimus – užuolaidas, roletus – derinti prie namų interjero. Specialistai teigia, kad langai gali tapti arba interjero akcentu, arba puikiai „įsipaišyti“ į bendrą būsto interjerą. Tačiau bet kokiu atveju, reikia ieškoti bent mažiausio akcento, kurio pagalba langų uždengimus būtų galima priderinti prie bendro patalpos dizaino. Tai gali būti net paprasčiausios pagalvėlės ant sofos-lovos svetainėje arba ant lovos miegamajame.

PR

Naujienos Nuomonės, diskusijos, komentarai Reklama Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra