Kaip išsirinkti geriausią šiltinimo medžiagą?

Autorius: Data: 2019-07-29 , 14:30 Spausdinti

Kaip išsirinkti geriausią šiltinimo medžiagą?

 

PR

Jei norite sukurti savo namams stabilią, kokybišką šilumą, to niekada nepasieksite be gero būsto apšiltinimo. Tik tinkamai apšiltinus savo namą jūs užtikrinsite aukščiausia jaukumo ir šilumos lygį. Būsto šiltinimas taip pat suteikia namams papildomo tvirtumo bei apsaugo juos nuo kenksmingo aplinkos poveikio, gadinančio jūsų būsto konstrukcijas. Pasirūpinkite tinkamu būsto apšiltinimu ir pagerinsite namo šiluminį efektyvumą bei sukursite tobulą mikroklimatą, kai tuo tarpu šildymo kainos kaip tik sumažės.

Norint apšiltinti savo namus, pirmiausia turite pasirinkti šiltinimo medžiagą. Šis pasirinkimas labai priklauso nuo namo konstrukcijos, jūsų norų bei finansinių galimybių. Jei niekaip nenutuokiate, kokia medžiaga jums tiks labiausiai, štai keletas patarimų, kurie jums padės priimti tinkamiausią sprendimą.

Prieš imantis bet kokių šiltinimo darbų, pirmiausia reikia suprasti, kad šiluma visada keliauja į patį vėsiausią tašką. Būtent todėl dažnai sakoma, kad karštas oras kyla aukštyn. Jei tinkamai atliksite šiltinimo darbus ir pasirinksite kuo geresnę apšiltinimo medžiagą jūs ne tik geriau įkalinsite namuose esančią šilumą, bet ir sukursite puikias sąlygas apsisaugoti nuo vasaros karščio. Didžioji dalis namuose esančios šilumos pabėga pro stogą, todėl jei norite pagerinti namų šiluminį efektyvumą, būtinai pasirūpinkite tinkamu stogo apšiltinimu.

Pastaruoju metu, kai kalbame apie šiltinimo medžiagas, vis daugiau dėmesio sulaukia gan nauja šiltinimo medžiaga – ekovata. Ši medžiaga gali suteikti namams neregėtą šiluminį efektyvumą, tačiau dėl medžiagos modernumo bei šiltinimo būdo šis variantas yra labai brangus. Jei jūsų finansinės galimybės nėra ribotos ir galite sau leisti patį geriausią variantą, jūs labai nudžiugins ekovatos ekologiškumas, sandarumas bei atsparumas drėgmei. Kadangi ekovata yra ekologiška medžiaga, ji nedega, o smilksta. Būtent dėl šios priežasties, šiltinant savo būstą su ekovata ne tik sukursite tobulą mikroklimatą, bet ir apsaugosite namus nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir net gaisro. Jei pasirinksite šią šiltinimo medžiagą, jūsų būsto šiluminis labai pagerės, o tuo tarpu šildymo kainos bus kaip niekad mažos.

Putų polistirolas, priešingai nei ekovata, yra labai populiarus. Už sąlyginai mažą kainą, ši šiltinimo medžiaga bei jos paprastumas užtikrina namams kokybišką apšiltinimą. Medžiagos paprastumas leidžia jai pasiekti kiekvieną namo paviršių ir be jokio vargo jį tinkamai apšiltinti. Kadangi ši medžiaga – tai vienas pigiausiu šiltinimo variantų, ji ne visada suteiks namams reikiamą apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Putų polistirolas yra degus, tad jis nesuteikia papildomos apsaugos nuo gaisro, tačiau jei neturite pakankamai lėšų brangesnei šiltinimo medžiagai, putų polistirolas vis tiek pagerina namo šilumines savybes.

Jei manote, kad šie variantai jums netinka, turime jums auksinį viduriuką. Jeigu įvertinsime medžiagos kainos ir kokybės santykį, viena geriausių šiltinimo medžiagų – tai Rockwool mineralinė akmens vata. Ši universali medžiaga suteikia kokybišką apšiltinimą bei apsaugą už labai prieinamą kainą. Šiltinti akmens vata yra išties paprasta. Kaip tai padaryti galite sužinoti apsilankę Rockwool interneto svetainėje, kur pamatysite šios medžiagos montavimo ypatumus bei susipažinsite su kainomis.

 

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra