Kaip išmokti anglų kalbą savarankiškai – 5 patarimai

Autorius: Data: 2019-09-08 , 10:05 Spausdinti

Kaip išmokti anglų kalbą savarankiškai – 5 patarimai

 

PR

Prašau paskaitykite trumpus 5 patarimus, kaip išmokti anglų kalbą savarankiškai:

1) Jeigu žinote nors ir nedaug angliškų žodžių, labai rekomenduoju į Youtube.com įvesti „English basics“ – tinka pvz. „Learn English in 30 Minutes – ALL the English Basics You Need“ – tai puikūs nemokami angliški kursai, kurie supažindins jus su anglų kalbos pagrindais.

2) Geriausias nemokamas anglų-lietuvių žodynas yra Google Vertėjas, kurį galite rasti įvedę į www.google.lt „Google Vertėjas“ ir spauskite ant pirmo Google išmetamo rezultato („Google Vertėjas“).

3) Jei atostogų keliaujate į užsienį – lankykitės šalyse, kur anglų kalba yra gimtoji tos šalies kalba. Šalių pasirinkimas yra didelis pvz. Didžioji Britanija, Australija, Airija, Kanada, Jungtinės Amerikos Valstijos, Gibraltaras, Naujoji Zelandija. Galbūt pasiseks susirasti draugų ten, o paskui galima palaikyti ryšį telefonu ar internetu.

4) Norint išmokti formuoti sakinius, klausimus ir t.t. verta nusipirkti įvairių anglų kalbos mokymosi knygučių, kurias galite rasti vietiniuose knygynuose arba internete pvz. knygos.lt – siūlau nusipirkti bent kelias ar daugiau knygučių, nes ne visos jos gali patikti jums, tačiau kiekvienoje jų rasite ką nors įdomaus pvz. yra angliškų pokalbių knygutė, kurią galite rasti adresu www.vaiga.lt. Taip pat anglų kalbos mokymosi knygučių galima rasti adresais :

https://www.pegasas.lt,
https://www.patogupirkti.lt,
https://www.knygeta.lt,
https://www.knyguklubas.lt.

5) Internete gausu nemokamų anglų kalbos kursų, kuriuos galima rasti į www.google.com įvedus „Free online english courses“ – jei tai per sunku (nes nėra vertimo į lietuvių kalbą ir viską turėsite išsiversti patys), rekomenduoju registruotis lietuviškiems kursams pvz. www.google.lt „Anglų kalbos kursai“. Viena žinomiausių kursų tiekėjų yra www.kalba.lt, kuri taip pat ruošia žmones tarptautiniams egzaminams, studijoms užsienyje, kalbinėm stovyklom ir t.t.

Jeigu norėtumėte perskaityti visus 60 (!) patarimus, kaip išmokti ar patobulinti anglų kalbą, prašau apsilankykite mano svetainėje Kaip išmokti anglų kalbą nemokamai.

Matas KAIRYS

Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra