Kadencijos pusiaukelė Europos Parlamente

Autorius: Data: 2012-07-02 , 09:12 Spausdinti

Europos Parlamento narė Radvilė MORKŪNAITĖ

Dienotvarkėje, kuri visada kupinai užpildyta diskusijų ir balsavimų, renginių ir susitikimų, kartais lengva nepastebėti, kaip diena pakeičia dieną, o mėnuo – mėnesį. Tačiau bent kartą per metus verta padaryti trumpą pauzę ir iš naujo perversti jau įgyvendintos dienotvarkės puslapius. Tai suteikia progą susidėlioti nuveiktus darbus į lentynėles ir pamatuoti konkrečius pasiekimus anksčiau išsikeltuose tiksluose.

Tai darau jau trečiąjį kartą. Jūsų rankose – trečioji mano metų veiklos Europos Parlamente (EP) ataskaita, pasakojanti apie svarbiausius metų darbus ir jų rezultatus.

Šie metai pažymėjo simbolinį virsmą – mano kadencija EP persirito į antrąją pusę. Pasiekęs penkerių metų kadencijos vidurį pasikeitė ir pats EP: darbą pradėjo naujasis jo pirmininkas Martinas Šulcas (Martin Schulz), prie jo prisijungė nauji vicepirmininkai, permainos palietė ir komitetus bei delegacijas.

EP vadovybė pasikeitė, tačiau džiaugiuosi, kad permainos nė kiek netrukdė toliau nuosekliai siekti tų pačių tikslų, kuriuos kėlėme sau dar 2009-aisiais, kadencijai tik prasidedant. Energetinė nepriklausomybė, istorinės atminties išsaugojimas, efektyvi, o ne tik deklaratyvi aplinkosauga – po trejų metų EP jau galima didžiuotis nemažai pasistūmėjus į priekį sprendžiant šiuos svarbius klausimus. Žinoma, naujų iššūkių iškyla kasdien, todėl šios sritys dienotvarkėje išliks ir ateinančiais metais.

Į kelis puslapius nesutilps visi mano darbo metai, todėl dalinuosi svarbiausiomis metų aktualijomis, kviesdama pasklaidyti 2011/2012 m. ataskaitą. Taip pat labai džiaugsiuosi, jei pasidalinsite pastabomis ar siūlymais, kurie yra vertingiausi pagalbininkai kasdieniame darbe.

2011/2012 m. ataskaita:

http://morkunaite.files.wordpress.com/2012/06/rmm_ataskaita_2011.pdf

http://morkunaite.wordpress.com/

EP: Radvilė Morkūnaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra