K. Masiulis. Pagal socialdemokratus „paprastas žmogus“ turi automobilį už 121 tūkst. Lt

Autorius: Data: 2013-04-19 , 18:15 Spausdinti

Kairiųjų koalicijos valdomas Seimas pritarė socialdemokratų frakcijos nario iniciatyvai atleisti nuo PVM mokesčio mokėjimo įmones, kurios įsigis naujas transporto priemones iki 121 tūkst. Lt. Tokią politiką kritikuoja Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis.

„Per rinkimų kampaniją socialdemokratai daug kalbėjo apie rūpestį „paprastu žmogumi“, apie tai, kad valstybėje didelis atotrūkis tarp vargšų ir turtingų, apie tai, kad valstybėje per mažai perskirstoma mokesčių ir nukenčia mažiausias pajamas gaunantys žmonės. Tačiau rinkimai baigėsi, o socialdemokratai vėl grįžta prie senų tradicijų remti turtingesniuosius ir nomenklatūrininkus.

Štai matome vieną iš pirmųjų darbų – siūlymą taikyti PVM lengvatą naujiems automobiliams. Kas pirks tuos naujus automobilius? Aišku, kad ne patys vargingiausi gyventojai. Jie ir taip labai priklausomi nuo paramos iš valstybės biudžeto, kurį tokia lengvata tik sumažintų. Lengvata skirta verslininkams, o kaip kiti gyventojai? Jiems jokių mokesčių lengvatų nenumatoma. Socialdemokratai mėgsta kalbėti, kad jie už „paprastą žmogų“, dabar sukonkretino, kad „paprastas žmogus“ – tai tas, kuris gali nupirkti automobilį už 121 tūkst. litų.

Socialdemokratai neteikia jokių pasiūlymų, kaip sumažinti skurdą Lietuvoje, bet puikiai girdi ko pageidauja naujų automobilių salonų savininkai. Matyt, galima tikėtis, kad toliau seks įstatymų projektai, siūlantys sumažinti PVM kailiniams, juodiesiems ikrams ir degtinei su aukso gabaliukais“, – teigė Seimo narys.

tsajunga.lt inform.

Tėvynės Sąjunga , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra