Justino Žilinsko knygos „KGB vaikai“ sutiktuvės Panevėžio muziejuje

Autorius: Data: 2013-04-30 , 16:54 Spausdinti

2013 m. gegužės 7 d., antradienį, 17 val. Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio muziejuje (Respublikos g. 17, Panevėžys) įvyks Justino Žilinsko knygos „KGB vaikai“ pristatymas. Knygos, skirtos įvairaus amžiaus žmonėms, pristatyme dalyvaus autorius Justinas Žilinskas ir rašytoja Ugnė Barauskaitė.

Naujoji J. Žilinsko knyga „KGB vaikai“ – tai nuotykių istorija iš 1996-ųjų Lietuvos: milžiniškų mobiliųjų telefonų, įžūlių nusikaltėlių ir vis dar tebejaučiamo sovietmečio. Nuotykių romane daug šnekų, važiavimo, bėgimo ir mažai filosofijos. „KGB vaikai“ – istorinis romanas: šeštųjų nepriklausomos Lietuvos metų tikrovė, politinė situacija ir kasdienybė su sovietinio laikotarpio reliktais. Tai ir detektyvinis romanas: veikėjai sprendžia tradicines užduotis, kas ir kodėl? Kaip jiems pavyko, sužinosite perskaitę knygą. O visi, norintys pabendrauti su knygos autoriumi ar įsigyti romaną, esate laukiami renginyje.

Justinas Žilinskas – teisininkas ir dėstytojas, rašytojas ir publicistas, vaikų literatūros autorius. Save J. Žilinskas vadina pasakotoju, nes pagaliau suprato, kad viskas, ką jis gyvenime daro, tai pasakoja: ir studentams apie tarptautinę teisę, ir skaitytojams apie praeitį ar genetiškai modifikuotą ateitį, ir vaikams (mažiausiai – savo trims) apie traukinukus Čiukčiuką ir Puškutį.

2006 m. visai šeimai išleista autoriaus knyga „Gugis – girių kaukas ir žmonių draugas“ laimėjo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus metų debiuto paauglių literatūroje apdovanojimą.

Raimonda Monkevičiūtė, ryšių su visuomene ir lankytojų aptarnavimo sp. Panevėžio kraštotyros muziejus, Vasario 16-osios g. 23, tel.: 8-45 596181

Uncategorized , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra