Jūrų muziejaus laboratorija – Vilniuje

Autorius: Data: 2016-11-24 , 11:09 Spausdinti

Jūrų muziejaus laboratorija – Vilniuje

Lapkričio 25–26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau šeštą kartą vyks respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2016“. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro ir „Litexpo“ organizuojamos parodos pagrindinė tema – gera mokykla.

                      Parodoje, kaip jau įprasta, aktyviai dalyvaus Lietuvos jūrų  muziejus edukatoriai.  3ioje salėje, stende „MENŲ LABORATORIJA“ lapkričio 26 d. nuo 10.00 iki 18.00 val. bus pristatoma programa „Baltijos jūra – gamtos ir žmogaus laboratorija“.

                      Užsiėmimo metu mokiniai bus įtraukti į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą – jie taps Baltijos jūros tyrėjais. Dirbdami su specialiomis priemonėmis, išanalizuos, kaip žmogaus kasdienė veikla Baltijos jūros veikia jūros gyvūnų ir paukščių likimą. Atlikdami laboratorinius bandymus, nustatys, kokiais būdais teršiama jūra, ieškos sprendimų, kaip išsaugoti aplinką ir mokysis gelbėti nuo žmogaus veiklos nukentėjusius gyvūnus. Lietuvos jūrų muziejus jau dvi dešimtis metų slaugo ir paleidžia atgal į jūrą Baltijos pilkųjų ruonių jauniklius, kurie randami sužaloti ir sergantys pakrantėje.

                      Laboratorijoje tyrinėsime ir … skonius:  čia bus galima paragauti jūros salotų. Darbo laboratorijoje metu mokiniai sujungs mokykloje įgytas technologijų, biologijos, chemijos, matematikos, gamtos dalykų žinias ir gebėjimus, suvoks praktines šių dalykų taikymo galimybes.

                       Aktyviausieji laboratorijos dalyviai bus kviečiami į akciją „Už švarią jūrą!”, galės nusifotografuoti su Jūrų mergele.

                      Užsiėmime laukiami 5-8 klasių moksleiviams. Kviečiame registruotis į užsiėmimus: www.parodamokykla.lt

Daugiau informacijos apie laboratoriją:

https://www.parodamokykla.lt/paroda/renginiai/gamtos-ir-meno-diagnostika-ir-gydymas

Renginiai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra