Projektas „Pasveikinkim vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva“, skirtas Vasario 16 –tajai

Autorius: Data: 2019-02-18 , 11:04 Spausdinti

Projektas „Pasveikinkim vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva“, skirtas Vasario 16 –tajai

Nuotraukos autorė – A.Žukaitė  

Jolanta NOVOPAŠINIENĖ, Juodšilių „Šilo“ gimnazijos skyriaus vedėja, www.voruta.lt

Lietuvos valstybės atkūrimo išvakarėse, vasario 15 dieną, Juodšilių „Šilo“ gimnazijos bendruomenė vykdė projektą „Pasveikinkim vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva“. Šią dieną buvo nuspręsta organizuoti įvairias veiklas, kurių metu mokiniai ne tik prisimintų Vasario 16-tosios svarbiausius istorinius faktus, iškilmingai perskaitytų Lietuvos nepriklausomybės aktą, pagerbtų 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarus, prisimintų Nepriklausomybės akto suradimo istoriją ir kitus svarbius bei įsimintinus faktus, bet ir patirtų kūrybinį, bendradarbiavimo, pasididžiavimo savo gimnazija ir Lietuva džiaugsmą.

Nuotraukos autorė – J.Gumbrevičienė

                      Mokiniai, mokytojai ir visa bendruomenė tą dieną ne tik dalijosi istorinėmis žiniomis, bet ir pynė trispalves draugystės apyrankes, kurias dovanojo ne tik vieni kitiems, bet ir mokytojams, šeimos nariams, kaimynams, gatvėje sutiktiems žmonėms. Dovanodami apyrankes linkėjo tikėjimo, vilties, džiaugsmo, sveikatos. Per kitas pamokas buvo piešiamos plytos, iš kurių buvo „statomas“ žodis Lietuva. Kiekvienos klasės mokinys nupiešė po kelias plytas išmargindamas jas tautiniais motyvais, ornamentais ir įrašė joje savo vardą, juk mes ir esame mūsų Lietuvos statytojai, kūrėjai. Gimnazijos pastatų koridorių sienas papuošė ryškūs, margaspalviai užrašai LIETUVA.

Nuotraukos autorė – R.Stipinienė

                      Tam, kad pajustume, jog esame darni, vieninga bendruomenė, ne tik visi drauge giedojome Lietuvos himną, bet ir rinkomės į gimnazijos valgyklą bendroms vaišėms, juk švenčiame Lietuvos gimtadienį. Kiekviena klasė puošė savo staliuką trispalve atributika, nuklojo stalą namuose pasigamintomis vaišėmis. Visi drauge susirinkę ne tik vaišinomės, dalinomės įspūdžiais, bet ir sveikinome Lietuvą dainomis, eilėraščiais, sveikinimais. „Rytoj minėsime  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną,- sveikino gimnazijos bendruomenę 12-tos klasės mokiniai,- tad visi drauge pasidžiaukime atkurta, vieninga valstybe. Tik nuo mūsų priklausys, kokią valstybę mes sukursime, kokioje valstybėje gyvensime ir kokią ją matys pasaulis. Saugokime savo šalį, tausokime ją ir gerbkime, nes tai – mūsų namai. Tikėkime gražia Lietuvos ateitimi ir garsinkime ją savo gražiais darbais. Gražios mums visiems Lietuvos valstybės  atkūrimo šventės“.

Nuotraukos autorė – J.Gumbrevičienė

Džiaugiamės gražiai, linksmai, išradingai įgyvendintu projektu „Pasveikinkim vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva“, skirtu Vasario 16 –tajai paminėti.

Nuotraukos autorė – D.Bureikienė

 

Renginiai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra